Фільтри
Ціна
Тип
Сумісність
+ Всі параметри
Матеріал
Виробник
+ Всі параметри
Розмір
Колір
+ Всі параметри
Вага
Сумісність пристрою

Зарядні пристрої для iPhone 8 Plus

(21 товар)
  • Очистити все

Компанія Apple обладнала свій восьмий iPhone і подальші моделі нової особливістю. Пристрій заряджається від електронних блоків. Такий тип зарядки отримав назву бездротова зарядка iPhone 8 Plus. Головна відмінність процедури - гаджет поміщається на спеціальну панель і живиться енергією без застосування кабелів.

Технологія Qi - універсальність і практичність

Бездротовий спосіб зарядки iPhone 8 Plus використовує технологію Qi. Універсальний стандарт проводиться для настільного застосування і використання під час руху в автомобілі. Сьогодні вони встановлюються в аеропортах, готелях, місцях великого скупчення людей.

Технологію розробила компанія WPS (Wireless Power Consortium). Її використовують виробники бездротових зарядок для версій айфон, починаючи з восьмого покоління і вище.

Швидка зарядка iPhone 8 Plus: секрети вибору

Сучасні девайси мало відрізняються в оформленні. Різниця полягає в інших параметрах:

  • потужність - швидкість подачі енергії на батарею акумулятора залежить від сили струму, що отримується на виході;
  • зручна підставка - дві індуктивні котушки, якими оснащуються не всі моделі;
  • наявність світлодіодних індикаторів - допомагають стежити за станом ЗУ;
  • матеріали - варіанти із пластику, дерева, покриті зверху текстилем;
  • бренд - відомі компанії, опікуючись репутацією, пропонують надійні, якісні і довговічні продукти.

Якщо у вас iPhone 8 Plus бездротова зарядка повинна відповідати моделі смартфона. З'явилася необхідність професійної консультації або технічної підтримки? Менеджери інтернет-магазину «Техно Їжак» допоможуть вибрати підходящий варіант для авто, офісу, будинку.

Інструкція взаємодії з айфон

Виробники комплектують товари керівництвом користувача. Перед початком експлуатації його рекомендується ретельно вивчити. Основні кроки зводяться до наступного:

  • продукція витягується з коробки і підключається до розетки або в роз'єм ПК через комплектний адаптер;
  • майданчик встановлюється на рівну тверду поверхню (в салоні автомобіля прикріплюється до будь-якого зручного предмету - воздуховоду і т.д.);
  • смартфон поміщається на верхню частину майданчика задньою стінкою вниз - для ефективного результату пристрій розташовується по центру або в спеціально зазначеному виробником місці;
  • початок подачі енергії відбувається через кілька секунд після установки, рекомендується стежити за індикатором на дисплеї айфона.

Корисні поради по використанню конструкції

Для стабільної і ефективної подачі струму між телефоном і ЗУ не повинно знаходитися зайвих предметів. Одержує апарат і роздає аксесуар погано з'єднуються при використанні чохлів, кейсів, бамперів. Збої з'являються, коли смартфон вібрує і переміщається від приходять повідомлень, що надходять дзвінків.

Бездротову зарядку iPhone 8 Plus купити з гарантією можна на сайті «Техно Їжак» і забрати у фізичному магазині мережі (Харків, Київ). Існує також зручна пропозиція доставки по всій Україні.

Докладніше