Купити Apple Б/У в магазинах Львова

ТРЦ «Spartak» (1 поверх)
вул. Гетьмана Мазепи, 1Б
Пн - Пт: 10:00 – 22:00 Сб - Нд: 10:00 – 22:00
Shop
ТРЦ «Victoria Gardens» (1 поверх)
вул. Кульпарківська, 226 А
Пн - Пт: 10:00 – 22:00 Сб - Нд: 10:00 – 22:00
Shop
ТРЦ «King Cross Leopolis» (1 поверх)
с. Сокільники, вул. Стрийська, 30
Пн - Пт: 10:00 – 21:30 Сб - Нд: 10:00 – 21:30
Shop

Б/У техніка Apple у Львові

Продукція американської компанії Apple давно отримала статус обраної, завдяки використанню новітніх технологій та унікальному дизайну. Даний вид продукції є єдиним на світі, навколо якого склався для користувача культ. Користувачі купують тільки ті вироби, на яких є популярний бренд надкушеного яблука. Позиція Apple серед виробників електроніки робиться все краще з року в рік, а пропоновані компанією комп'ютери, смарт-годинники, таблети і смартфони стають предметом прагнень мільйонів людей.

На жаль, ціна більшості гаджетів і аксесуарів фірми недосяжна багатьом бажаючим. З цього приводу величезним попитом користується електроніка Apple б у в прекрасному стані, яку дає купити інтернет-магазин «ТехноЇжак» Львів. У колекції присутня наступна бу електроніка торгової марки:

 1. Лептопи Macbook.
 2. Комп'ютери iMac.
 3. Таблети iPad.
 4. Смартфони Айфон.
 5. Розумні годинники iWatch.
 6. Аксесуари.

Всі вироби відповідають вимогам якості і працездатності.

Відмінності товарів, що продаються

Інтернет магазин б у техніки apple у Львові пропонує товари, привезені прямо з-за кордону і які пройшли обов'язкову діагностику технічного стану. Покупцям пропонуються гаджети, які отримали рівень «confirmed». Це має на увазі повну перевірку і тестування на придатність. Вироби, які потребують розбирання для додаткового ремонту в реалізацію не пропонуються.

Техніка apple б у в інтернет-магазині «ТехноЇжак» це:

 • виключно працюють девайси, що надійшли з-за кордону;
 • повна діагностика робочого стану;
 • моделі neverlock для підключення з кожною SIM-картою (для смартфонів);
 • повне сервісне обслуговування у Львові.

Висока якість

Не секрет, що багато пристроїв Apple входять до положення бу, навіть не будучи в користуванні. Колишні власники часто так і не зберуться розкрити новинку, купуючи новий, більш технологічний і ультрамодний апарат. Тому, багато пристроїв, які пропонує магазин б у apple, мають неперевершену якість нових товарів. Навіть якщо телефон або ноутбук працювали якийсь час, до торгівлі виставляються девайси виключно з мінімальним відсотком ушкоджень або браку. Це можуть бути незначні подряпини в результаті експлуатації. Покупець обов'язково знаходить гарантію на куплений товар, оскільки ми несемо відповідальність за якість продаваної бу техніки Apple.

Помітна економія

Провідним аргументом на вердикт купити б у техніку Apple є велика економія фінансів без втрати якості. Придбання будь-якого гаджета виявиться зручним, вірним і, головне, легким для бюджету. Приховані підводні камені і ризики повністю відсутні, оскільки кожен виріб уважно досліджується.

При помітній економії фінансів, клієнт вибирає гаджет, повністю не програючий новому. В каталозі знаходяться новітні гаджети iPhone 11 Pro і 11 Pro Max, новітні моделі Macbook, iPad Air і Apple Watch. Всі унікальні технічні завоювання і приголомшливий дизайн гаджетів бренду стають доступними за більш приємною ціною. Вражаюча потужність останніх CPU A13 і A14 Bionic, 24-годинна автономна робота, сучасні дисплеї Super Retina, нічна зйомка, Face ID і багато іншого, чим відома і перевершує опонентів «яблучна» фірма.

Виключно відмінні рецензії

Коли гаджет Еппл пройшов активацію, він уже вважається бу. При цьому зовсім не обов'язково, щоб він знаходився в експлуатації. Після перевірки в сервісному центрі безліч виробів завойовують статус «новий». Інтернет-магазином «ТехноЇжак» пропонується б у техніка apple з гарантією, так як навіть крихітні сумніви в справності або зовнішності спричиняють до усунення з асортименту певної продукції. У наборі магазину продаються девайси отримавші виключно високі рецензії фахівців ремонтного центру:

 1. Рецензія «4». Прийнятний стан, присутність крихітних недоліків.
 2. Рецензія «5». Прекрасний стан, мінімальні видимості використання.
 3. Рецензія «5+». Виключний стан, без слідів використання.

Головні переваги електроніки Apple

Крім інноваційних CPU, практично кожен пристрій бренду має:

 • функціональну операційну систему iOS;
 • кращі на ринку камери, які можна порівняти за якістю зйомки з професійної оптикою;
 • вчинені дисплеї з наявністю функції TrueTone;
 • корпусу з міцних і полегшених технологічних сплавів.

Неперевершена якість конструкції

Учасники відгукуються про бу пристрої Apple неодмінно в позитивному ключі. Девайси невразливі, функціональні і продуктивні. Співробітники бренду прагнуть не тільки дати багато комфорту власнику, але і впроваджують в життя рішення, що здавалися до цього недосяжними. Співробітники Еппл намагаються підняти планку все вище з виходом каждой нової серії або лінійки девайсів. Слід сказати, що покупка б у техніки apple дасть можливість забути про ремонт або знос компонентів на довгі роки.

Ідеальний вибір для покупця

В двох словах рішення купити техніку Apple б у можна назвати найкращим для споживача. Одного разу ставши її власником, людина залишається вірною бренду на довгі роки. Інтернет-магазин «ТехноЇжак» кличе увійти в елітне коло власників пристроїв знаменитого бренду, купивши б у моделі Apple за адекватною вартістю. Незважаючи на низькі ціни, магазин пропонує товар найвищої якості з гарантією і доставкою по Україні.

Докладніше