Щорічно виробник флагманських смартфонів, гаджетів і лептопів Apple представляє оновлені пристрої на ринку техніки. Коли коштів на новий девайс бракує, приходить на допомогу інтернет магазин "Техно Їжак", який пропонує оригінальну neverlock продукцію Apple бу в відмінній якості і за доступною ціною.

Apple бу: дисплей Retina і передові можливості зйомки смартфонів

Бу техніка apple Neverlock буде працювати з будь-якими SIM-картами мобільних провайдерів України. Дисплеї б/у смартфонів, забезпечують кращу передачу кольору в своєму ціновому сегменті, а олеофобним покриття захистить пристрій від прояву відбитків пальців і жирних слідів. Смартфон інтелектуально підлаштовується під освітлення в приміщенні і видає зображення на екран з огляду на ці особливості.

Б/У айфони, як і нові, оснащені літій-іонними ємнісними акумуляторами, продуктивними процесорами від A7 в моделях iPhone5s до A12 Bionic в iPhone XR.

Від моделі до моделі iphone пристрою набували поліпшену діафрагму і ISP-процесор, присутній фронтальний модуль для зйомки Селфі. Для деталізації фіксації пам'ятних моментів наявні:

 • режим HDR;
 • цифровий зум;
 • режим таймера;
 • автостабілізація картинки;
 • фокусування за допомогою дотику;
 • контроль експозиції;
 • зйомка серій;
 • LivePhotos;
 • автоматичне розпізнавання осіб;
 • Touch ID;
 • спалах TrueTone і багато іншого.

Якщо ви плануєте придбати apple б/у в Україні, замовити пристрої можна на сайті за низькою ціною з доставкою по всіх містах. Для проживаючих в Києві і Харкові можлива доставка до двері кур'єром. В асортименті БО моделі поколінь від 5s до XR на 16GB - 512GB.

Техніка Apple б/у: портативні планшети і лептопи

Товари Епл Mac б/у і Ipad б/у своєму розпорядженні вдосконаленими процесорами intel Core і A8 - A10 Fusion відповідно, РЕТІНА-дисплеями, поліпшеними SSD-накопичувачами, трекпадами і оперативною пам'яттю, якої вистачить для здійснення роботи в умовах багатозадачності.

Mac-пристрої і Айпад стануть незамінними супутниками при редагуванні фотоматеріалів і монтуванні відео; перегляді фільмів і відеокліпів; у професійній діяльності графічних дизайнерів в процесі створення творчих макетів і проектів.

Характеристики та відгуки на Apple б/у в киев розташовуються на окремій вкладці сайту.

Б/у Apple: купити безмежний інтелект в мініатюрі

Мають продуктивним процесором, підтримують можливість бездротової зарядки, мають у своєму розпорядженні ступенем захисту IP68. Оснащені модулями 3G і 4G, bluetooth. Аксесуари сумісні з усіма моделями iPhone, які представлені в категорії iPhone б/у. Об'єднують функції диктофона, моніторингу серцевого ритму, будильника, відповіді або відхилення дзвінка, підключення звукового сигналу виклику. Покупець отримає повідомлення з вібросигналом про вхідні та пропущені виклики, про SMS і MMS, повідомлення з календаря і нагадування, нагадування з електронної пошти. При виклики відображаються відомості про абонентів.

Розділ магазину б/у apple містить тільки попередньо перевірені пристрої, які після тестування на відповідність передовим високим стандартам якості і заявленим характеристикам були передані до відділу продажів. Яке б покоління пристроїв ви не вибрали, будьте впевнені, що стан їх працездатний. У картках товарів міститься інформація про оцінку стану моделей, які розраховуються за десятибальною шкалою:

 • перший параметр оцінки відображає стан екрану;
 • другий демонструє стан задньої кришки;
 • третій передає оцінку стану бічних граней пристрою.

Для бажаючих купити техніку apple бу надаємо шестимісячну гарантію на товарні позиції.

Ціни на Apple Б/У

МодельЦінаСтан
iPhoneвід 3 995 грн4 з 5
iPhoneвід 4 495 грн5 з 5
iPadвід 8 995 грн5 з 5
Macвід 14 495 грн5 з 5
Apple Watchвід 7 995 грн5 з 5
Докладніше