Про нас

Ми, «Техно Їжак» - експерти в області гаджетів і аксесуарів. Почавши свою історію в 2011 році з однієї торгової точки в Харкові, ми виросли в групу компаній, в яку входять міжнародна роздрібна мережа з більш ніж 100 магазинів, інтернет-маркет tehnoezh.ua, оптова компанія і портфель власних брендів аксесуарів для продукції Apple.

На 2020 рік ми – найбільша роздрібна мережа в сегменті гаджетів і аксесуарів представлена в острівному форматі.

500+
Не просто цінних співробітників, а членів великої і щасливої родини
100+
Торгових точок в кращих ТРЦ України
200 000+
Постійних клієнтів
18
Міст України
Місія «Техно Їжака»
Ми, «Техно Їжак» - компанія не про товари, а про людей, які ними будуть користуватися. Про аксесуарах не аби мати, а щоб їм радіти. Не про консультації та інструкції, а про нові знання і розвиток. Не про роботу заради зарплати, а про роботу в задоволення. Ми об'єднали поняття гаджети, аксесуари, сервіс, любов і лайфстайл в єдине ціле. І наша місія сформульована так: Ми створюємо компанію нового покоління, мета якої - допомагати людям насолоджуватися своїм життям більше.
Наші цінності
Наші цінності
наіншихнесхожий Кожен з нас унікальний. Десь в чомусь злегка їбанутий. І ми не хочемо бути як всі. Ми вільні. Відкрито заявляємо себе цьому світу. Ми шукачі і авантюристи, творці і першопрохідці. Ми шукаємо свій шлях, створюємо прецедент. Кидаємо виклик і пишемо своє ім'я в історію.
Наші цінності
Інновації та креатив Ми не замислюємося про те, як було до нас. Спалюємо шаблони, ламаємо підвалини. Ми задаємо нові стандарти, встановлюємо нові правила. Ми тягнемо майбутнє в сьогоднішній день. Ми бачимо світ інакше і не боїмося експериментувати. Нам подобається робити Wow 24/7. Нам подобається чути "Блядь, та як ви це придумуєте?!”.
Наші цінності
Кайф Тільки так і ніяк інакше. У нас не так багато часу на цій планеті, і ми переконані, що життя і робота повинні бути в кайф. Ми знаємо, коли робиш все не від слова «треба», а від слова «Хочу!», то рухаєшся в правильному напрямку. І ми хочемо! Ми життєрадісні, сповнені енергії та позитиву. Ми посміхаємося собі і цьому світу. Ми народжені, щоб сяяти!
Наші цінності
Дух пригод У нас живе дух пригод. Цей світ безмежний, і наша цікавість не дає нам спокою. Ми не стоїмо на місці і завжди відкриті новому. Ми знаємо, що за фразою «А що якщо» може бути багато цікавого. Ми багато подорожуємо і розвиваємося, досліджуємо і пізнаємо. Отримуємо свій досвід. І ділимося ним з усім світом.
Наші цінності
Чесність Все - як є! Ми чесні завжди, у всьому і з усіма. Чесні з собою і з іншими. Чесні з цим світом. Ми цілісні, і нам немає чого приховувати. Ми з посмішкою визнаємо свої помилки, робимо висновки і рухаємося далі. Наша філософія - Win-Win, і ніяк інакше.
Наші цінності
Краса По-перше, це сильно красиво! Ми любимо, коли красиво і естетично. Чудово і гармонійно. Ми вміємо помічати і цінувати красу. Любимо, коли здо́рово і здоро́во, краса зовні і всередині. Добре виглядати і добре відчувати. Краса в думках, словах і вчинках. Краса у всьому. У тому, про що мріємо, і в тому, що створюємо.
Наші цінності
Любов Любов - це головне. Все краще походить від неї і призводить до неї. Нам подобається піклуватися, допомагати і дарувати любов. Дарувати любов собі, близьким і всім навколо. Ми любимо свою справу і покликання. Любимо планету і все, що її наповнює. Ми любимо любити. Любов - це вища мета, і ми йдемо до неї.
Велика Книга Їжака
Якщо ви хочете дізнатися більше про нас, нашої компанії і її історії, нашій команді, наших правилах, про те як ми працюємо і відпочиваємо, наших планах, то швидше завантажуйте по посиланню ВКЇ — Велику Книгу Їжака!
Наша команда
«Техно Їжак» – велика щаслива родина, де кожен з більш ніж 500 співробітників – особистість, зі своїм світом і досягненнями, цілями і дивацтвами. Хтось прийшов в компанію багато років тому, а хтось приєднався зовсім недавно. Вони кращі і вони наші!
Олексій
Олексій Засновник компанії
Зайшов на Ельбрус. Двічі!
Анна
Анна Директор tehnoezh.ua
Така молода, а вже керівник.
Юра
Юра Співзасновник tehnoezh.ua
Запустив інтернет-магазин в 2014 році.
Маша
Маша HR Директор
Сильно любить людей!
Олександр
Олександр CEO
Любить досліджувати нові території.
Тая
Тая Бренд менеджер
Прекрасний творець прекрасного.
Артем
Артем Технічний директор
Рівень багатозадачності - Бог.
Саша
Саша Креативний директор
Ідейний натхненник.
Антон
Антон Керівник відділу найму
З вакансіями на "ти".
Сергій
Сергій Керівник відділу закупівлі
Відбирає тільки найкраще.
Максим
Максим Колл-оператор
Сама позитивна людина в команді.
Наші магазини
Усі торгові точки нашої роздрібної мережі розташувалися в кращих ТРЦ найбільших міст України, а магазини формату шоурум чекають вас в Києві і Харкові.
6
5
4
2
1
Наші нагороди
У 2018 році компанія стала володарем національної премії «Keep Calm & Love Clients» від Arricano Group за «Кращий сервіс». Також, протягом шести років поспіль ми знаходимося в ТОПі кращих компаній України в сегменті «портативної електроніки» на думку премії «Retail Awards Вибiр споживача».
Нагорода за кращий сервіс від Arricano Group
Нагорода за кращий сервіс від Arricano Group
6 років поспіль ми у числі номінантів Retail Awards
6 років поспіль ми у числі номінантів Retail Awards
А це наш босс Отой зліва
Вакансії Приєднуйся до нашої команди!