Фільтри
Ціна
Виробник
+ Всі параметри
Розмір
Ємність акумулятору
USB
Thunderbolt 3 (USB-C)
Вага
Сумісність пристрою

Зарядні пристрої в Харкові

(254 товари)
Показувати

Зарядний пристрій для телефону випускають в різних стандартах. Сьогодні їх виробляють кілька. Тільки вивчивши особливості, можна купити зарядний пристрій для телефону необхідної моделі в Харкові. Наприклад, продаються швидка зарядка для смартфона або без проводу.

Традиційного зарядний пристрій для мобільного телефону: головні характеристики

Деякі покупці, коли чують фразу «зарядний пристрій для смартфона», уявляють собі маленький блок, який доповнюється виделкою і кабелем зі штекером. Саме остання частина часто не підходить для різноманітних моделей смартфонів. Сьогодні можна виділити три популярних стандарту, переваги яких варто дізнатися, якщо ви плануєте купити зарядний пристрій для смартфона:

  • MicroUSB - продається найчастіше, використовується для більшості сучасних смартфонів, тому це швидше універсальний зарядний пристрій для мобільних телефонів;
  • USB Type-C - потужна зарядка для смартфона, яка характеризується надшвидкої передачею даних;
  • Lighting - цей стандарт застосовується тільки в смартфонах компанії Apple.

При цьому всі ці стандарти мають свої окремі варіанти. Тому якщо ви захотіли купити зарядний пристрій для мобільного телефону, слід підбирати його строго під свою модель.

Найслабшою деталлю будь-зарядки вважається кабель. Він часто переломлюється і пошкоджується. Тому необхідно купувати варіант зі знімним кабелем. Тоді при пошкодженні можна буде замовити тільки провід.

Буває, що адаптери доповнюють декількома портами. Це робиться для того, щоб відразу заряджати різноманітні гаджети.

Бездротова зарядка для смартфона: технології сучасності

Відсутність кабелю називають певним плюсом. ЗУ виглядає як особлива підставка, яка підключається до мережі. На неї слід покласти смартфон, який може так заряджатися. Після цього батарея почне заряджатися. На сьогоднішній день подібна технологія існує тільки у преміальних моделей. Якщо у вас недорогий смартфон, доведеться додатково купувати адаптер. Ціна на зарядний пристрій для телефону з бездротовою технологією на порядок вище звичайного варіанту. Тому рекомендується заздалегідь подумати про раціональність покупки.

Швидке зарядний пристрій для смартфона: практична новинка

Дана технологія виникла порівняно недавно. Її справила компанія Qualcomm, яка також працює над мобільними чіпсетами. Саме сюди вбудовується особлива система, яка регулює силу струму.

Купити зарядку для смартфона в Харкові: основні параметри

Всі хочуть купити потужні зарядні пристрої для телефону, але перед покупкою слід вивчити кілька важливих факторів:

  • сумісність - товар повинен бути відповідним для роз'єму гаджета і забезпечувати точне напруга - інакше потужний зарядний пристрій для смартфона просто зашкодить девайс;
  • безпека - нові моделі можуть мати спеціальний контролер, який точно знає, коли саме зупинити харчування смартфона і захистити його акумулятор від надлишку енергії або перегріву;
  • максимальну силу струму - на "рідному" пристрої ви неодмінно знайдете номінальне значення в амперах, тому при купівлі адаптера потрібно шукати таку ж цифру або близьку до неї.

Інтернет-магазин «ТехноЇжак» (Харків) допомагає знайти значний асортимент аксесуарів для ваших смартфонів. У магазині ви можете купити компактний зарядний пристрій для телефону, бездротову зарядку або інші види. Відгуки постійних покупців дозволять купити те, що потрібно. Здійснюється доставка замовлень в Харків і по всій Україні.

Докладніше