Фільтри
Ціна
Виробник
+ Всі параметри
Колір

Зарядні пристрої

(105 товарів)
Показувати

Гаджети від Apple з кожним роком стають, як на міжнародному ринку, так і ринку України, все більш популярними і затребуваними. Винятком не є і ноутбуки MacBook, в незалежності від серії Pro або Air. Це надійна, високо функціональна техніка, сучасного дизайну, призначена для роботи і розваг.

Продовжить життя вашого девайса.

Але жоден гаджет Apple, будь то планшет, ноутбук, iPhone, мобільний телефон і будь-який інший не зможе працювати без оригінального зарядного пристрою. Що стосується, зарядки для MacBook це блок живлення, який використовують, щоб заряджати літій-полімерні акумулятори. Її потужність може бути: 85w, 60w, 45 w. За зовнішнім виглядом зарядка це невеликий корпус, який виготовляють протиударного пластика, білого на колір.

Різні види ноутбуків Apple, заряджаються від зарядних пристроїв різних за потужністю. Висока універсальність блоку живлення, говорить про високу потужності зарядки.

85W підходить для наступних серій з будь діагоналлю:

 • Prо
 • Air
 • MacBook

60W підходить для:

 • Pro (діагональ 13)
 • Air (будь-яка діагональ)
 • MacBook (будь-яка модель)

45W підходить для:

 • Air (будь-яка діагональ)

В інтернет магазині Техно Еж ви зможете замовити і купити зарядний пристрій для будь-якої моделі Макбук, в незалежності від серії Ейр або Про, за доступною ціною. Також для своїх клієнтів з Харкова, Києва та інших міст України пропонуємо широкий асортимент чохлів, аксесуарів і комплектуючих від Apple.

Зарядки від Apple для MacBook мають специфічні технологічними особливостями, в порівнянні з іншими портативними мережевими пристроями. Все починається вже з моменту з'єднання штекера з гніздом, за допомогою технології MagSafe, даний процес відбувається шляхом прімагнічіванія. Тобто, якщо ваш Макбук буде заряджатися, і ви випадково зачепите дріт зарядки, він не впаде і не пошкодиться. В даному випадку магнітний коннектор від'єднатися від MacBook, не заподіявши йому при цьому шкоди.

Про те, що акумулятор вашого MacBook зарядився, можна дізнатися за допомогою індикатора, який розміщений на кабелі зарядного пристрою. Як завжди зелений означає, що процес завершений, червоний зарядка ще не завершена.

У макбуков з дисплеєм Retina зарядний пристрій трохи модернізовано технологією MagSafe 2. В даному випадку роз'єм має Т-подібну форму, а також він ширше і тонше. Ноутбуки з дисплеєм Retina можна заряджати і за допомогою блоків живлення MagSafe 1, але тоді це потрібно робити через перехідник.

Легка, компактна, надійна.

Основні переваги зарядних пристроїв Apple для MacBook, які виділяють покупці з Києва, Харкова та інших міст України це:

 • сумісність з усіма моделями
 • швидка зарядка гаджета
 • новий магнітний роз'єм
 • компактна форма
 • стильний дизайн

Інтернет-магазин ТехноЕж пропонує вам замовити онлайн і купити зарядку для Макбук ЕІР, Про і всіх інших видів за оптимальною ціною від виробника. Всі зарядні пристрої, товари, аксесуари і комплектуючі Apple відправляємо по містах України.

Докладніше