Фільтри
Ціна
Тип
Сумісність
Виробник
Колір
Осі стабілізації
Bluetooth
Вага

Стабілізатори (стедікама)

(36 товарів)
-8%
-8%
231000
11 155 грн
10 230 грн
$372
0 відгуків
-8%
230000
9 095 грн
8 340 грн
$303
0 відгуків
-8%
233000
4 385 грн
4 020 грн
$146
0 відгуків
-8%
232000
4 275 грн
3 920 грн
$143
0 відгуків
-8%
227000
6 445 грн
5 910 грн
$215
0 відгуків
-8%
CP.ZM.00000097.02
13 695 грн
12 565 грн
$457
0 відгуків
8 880 грн
$323
0 відгуків
VIMBLE2S
2 460 грн
$89
0 відгуків
Допомогти з вибором?
Телефон
-8%
375 грн
345 грн
$13
Немає в наявності
Показувати
  • 1
  • 2

Часті питання про Стабілізатори (стедікама)

💰 Яка вартість на Стабілізатори (стедікама)?

Ціна на всі товари категорії Стабілізатори (стедікама) від 2460 до 26215 гривень.

📍 Де купити Стабілізатори (стедікама)?

Придбати Стабілізатори (стедікама), можна онлайн в інтернет-магазині "Техно Їжак" або офлайн в одному з наших магазинів. З якими можете ознайомиться тут.

Ціна на Стабілізатори (стедікама)

Стабілізатори (стедікама)

Ціна

Ручний трёхосевой стабілізатор для смартфонов DJI Osmo Mobile 2 від 4 920 грн
Стедикам FeiyuTech FY-G6 Plus від 5 910 грн
Стедикам FeiyuTech FY-WG2X від 4 020 грн
Стедикам FeiyuTech FY-SPG 2 від 3 920 грн
Стедикам FeiyuTech AК2000 від 8 340 грн

Збільшити емоційний вплив на глядача в процесі зйомки відео або кінофільму дозволяють ряд операторських прийомів, пов'язаних зі способом переміщення камери. Цікаві і захоплюючі кадри в індустрії кіно отримують за допомогою візків, кранів та подібних масивних установок, які здатні переміщатися в площині. Всі вони важать дуже багато і коштують дуже дорого. Для безрозмірних голлівудських бюджетів такі витрати практично непомітні, але для домашнього використання вони виявляються непосильними.

Спосіб працювати з важкими камерами без застосування додаткової техніки знайшов в 70-х роках минулого століття Гаррет Браун, винайшла стедикам - конструкцію для стабілізації руху та ізоляції техніки від вібрацій. Стедікам коштував відносно дешево і швидко завоював популярність. Ще однією перевагою конструкції стало збільшення діапазону рухів оператора, оскільки щільного дотику до камери для кадрування не потрібно.

особливості стабілізаторів

Основним призначенням стедікама є забезпечення плавного переміщення камери в процесі зйомки в русі. Перевага перед іншими, використовуваними в кіно системами, полягає в хорошій мобільності і відносно низькій ціні на стабілізатор зображення за мірками кіноіндустрії. За комплектності та конструктивним виконанням стедікама можуть бути різними і підбираються, виходячи з вимог і бюджету покупця.

Фізично, стедикам є врівноважену систему, яка діє за принципом інерції маси. Чим більше маса такої системи, тим стійкіше вона в русі. Іншими словами, купити стедикам краще для використання з важкої камерою, ніж з легкої «мильницею». У більшості випадків стабілізатор потрібно для коротких пробіжок, проходів і обльотів об'єкта. У кіно його часто використовуються для «зуму ногами», оскільки висококласні оператори практично не користуються зумом камери. Замість нього оператор наближається до об'єкту ногами, тоді і потрібно стабілізація зображення.

питання ціноутворення

У деяких випадках ціна стедікама може шокувати, але вона пояснюється високим попитом на обладнання і майже ручною роботою по їх виготовленню. За мірками рядового любителя віддавати такі гроші за рідко використовувану «залізяку» занадто дороге задоволення, але професійні відеооператори вважають інакше. Крім того, завжди є можливість купити стабілізатор дешево в інтернет-магазині. Стедікама для смартфонів і екшн-камер коштують набагато дешевше, ніж стабілізатори для професійних «дзеркалок».

Механічні моделі для камер

В процесі вибору стедікама слід врахувати можливість управління фотоапаратом і отримання плавної зйомки. З цих причин камера повинна регулюватися на майданчику стабілізатора за напрямками «вправо-вліво» і «вперед-назад». Цією можливості домагаються шляхом додавання противаги: стедикам стає важче знизу, тому фотоапарат прагне займати вертикальне положення.

Крім ціни стедікама, основною перевагою механічних стабілізаторів є повний контроль над тонкими переміщеннями камери в процесі зйомки. З їх допомогою легко знімати об'єкт, що рухається і підкреслювати різні дії, що досить складно реалізувати в електронних стабілізаторах.

Кожен виробник пропонує свої способи настройки вертикальної штанги і контрбаланс, випускаючи докладні інструкції і відеоогляди. На перших порах краще повністю дотримуватися цих порад, поки досвід не буде самостійно підказувати, коли можна відхилятися від рекомендованої послідовності з урахуванням конкретних умов зйомки.

Електронні моделі стедикам

Також їх називають гіроскопічними, оскільки механізм конструктивно містить два або три гироскопических датчика. Перевагою електронних стабілізаторів є те, що вони спочатку збалансовані і налаштовані. Звикнути до нього дуже легко, оскільки електронний стедикам все робить самостійно: досить навести камеру на об'єкт зйомки. Більшість моделей дають можливість настройки камери вгору або вниз для отримання ракурсу з нижньої чи верхньої точки.

Докладніше