Фільтри
Ціна
Тип
Колір
Вага
Діаметр колеса

Електротранспорт

(120 товарів)
10 895 грн
9 995 грн
$372
10 895 грн
9 995 грн
$372
FBC4004GL
14 710 грн
13 495 грн
$502
14 710 грн
13 495 грн
$502
17 439 грн
15 999 грн
$595
Передзамовлення
Показувати

Электро транспорт Електротранспорт з кожним роком в Україні стає все більш популярним і затребуваним. І якщо кілька років тому, такий вид транспорту, як електро асоціювався у людей з громадським транспортом, таким як: метро, трамвай, тролейбус. То в наш час - це поняття асоціюється з:

  • електромобілем
  • електровелосипедом
  • електросамокати
  • електроскутером
  • електромотоциклом

і багатьма іншими представниками електротранспорту, які пересуваються за рахунок електричних акумуляторів. Також до основних переваг можна віднести: пересування без палива, що істотно заощадить ваші гроші на їзду, ви зможете швидко дістатися в потрібне місце, такі транспортні засоби не забруднюють навколишнє середовище. Їздити на них зможуть, як дорослі, так і діти, в незалежності від віку. Для управління електровелосипедом, електроскутером водійські посвідчення не потрібні.

Новий, сучасний транспорт для міста.

Ви легко і швидко зможете навчиться їздити на будь-якому представнику електро транспорту, вони не вимагають особливих зусиль і не викликають особливих складнощів в процесі експлуатації і управління. Великий вибір моделей електротранспорту дозволить кожному жителю України купити підходить саме йому: за розмірами, ціною, швидкості і іншими показниками засіб пересування.

Електротранспорт в залежності від виду та моделі працює за рахунок електродвигуна, акумулятора або мотор колеса. Робота мотор колеса полягає в тому, що відбувається його заспіцеваніе в посилений обід, тільки потім його прикріплюють до велосипеда. Електродвигуни, як правило розміщуються біля коліс. Також для більшості представників електро транспорту потрібні: акумулятори, ручки для газу і ручки для гальма, контролери, і природно необхідна проводка, яка з'єднує всі механізми з контролером.

Наш інтернет-магазин всім покупцям з Одеси, Львова, Харкова, Дніпропетровська, Києва пропонує купити останні новинки представляють електротранспорт це:

  • гіроборд
  • електричний самокат
  • сигвей
  • моноколесо

Электротранспорт

Їзда без пробок і в будь-якому місці.

Ми пропонуємо широкий модельний ряд, прийнятні ціни, широку кольорову гаму. Такий електротранспорт відрізняється від електровелосипедів, електроскутерів, маленькими, компактними розмірами, невеликою вагою можливістю розвивати середні швидкості. На ньому ви зможете пересуватися і кататися не тільки по вулицях, а й у парках, торгових центрах. Всі моделі з легкістю поміститися в багажнику автомобіля, а деякі навіть в сумці.

Докладніше