Фільтри
Ціна
Тип
Рік випуску
Сумісність
+ Всі параметри
Виробник
+ Всі параметри
Колір
+ Всі параметри
Матеріал
Діагональ екрану
Вага
Стиль

Чохли для iPad

(188 товарів)
Допомогти з вибором?
Телефон
Показувати
Цікаві статті
Не дивлячись на всі труднощі, які приніс у світ 2020 рік, багатьом компаніям вдалося плідно попрацювати і випустити ряд інноваційних гаджетів та технологій. Сьогодні ... Детальніше
Найприємнішою новиною, що минає для нас стало те, що Техно Їжак шостий рік поспіль був номінований на національну премію України Retail Awards «Вибір споживача». ... Детальніше
Новини 11.11.2020
291
Увечері 10 листопада ми побачили чергову революцію від Apple. Компанія нарешті представила своє "One more thing" (Ще дещо). Як ми й очікували, цим "дещо" став перший ... Детальніше

Часті питання про Чохли для iPad

💰 Яка ціна на Чохли для iPad?

Ціна на всі товари категорії Чохли для iPad від 345 до 2135 гривень.

⚙ Яка гарантія на Чохли для iPad?

Термін гарантії на всі товари становить від 1 місяця до 2 років, в залежності від типу товару.

📍 Де купити Чохли для iPad?

Придбати Чохли для iPad, можна онлайн в інтернет-магазині "Техно Їжак" або офлайн в одному з наших магазинів. З якими можете ознайомиться тут.

Інтернет магазин «Техно Їжак» пропонує Вам ознайомитися з характеристиками Apple Ipad (Айпад) і купити цікаву Вам модель планшета в Україні (Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ та ін. Міста). Крім цього, в нашому магазині представлені аксесуари, чохли і наклейки під планшетний комп'ютер від компанії Apple - на iPad (чохли на Айпад).

Американська корпорація Apple, яка була заснована в 1970-і роки, стала одним з основоположників в створенні персональних комп'ютерів і операційних систем з графічним інтерфейсом різноманітного призначення. До 2007 року компанія мала назву "Apple Computer", що говорило про вузької спрямованості її роботи на розробку виключно комп'ютерної техніки. У 2011 році компанія Apple була визнана одним з найдорожчих брендів в Світі, який, крім персональних і планшетних комп'ютерів, приступив до виробництва і таких товарів як: аудіоплеєри, телефони і програмне забезпечення. Продукція компанії Apple стала символом світового прогресу, законодавцем моди на ринку комп'ютерних технологій і мобільних пристроїв, еталоном для наслідування іншими відомими виробниками товарів подібного призначення.

У 2010 році корпорація випустила в продаж свій перший планшетний комп'ютер

І хоча з 2000-х років на ринку технологій вже мали місце інтернет планшетники інших компаній, саме Ipad (Айпад) Apple планшет справив фурор і відкрив еру нового покоління комп'ютерних технологій, так би мовити, позначив початок посткомпьютерной епохи. У момент появи на ринку ціна планшета варіювалася від 500 до 1000 дол США, але при цьому вони отримали масову популярність і купити цю новинку бажали багато. Чохол для iPad можна купити в інтернет-магазині «Техно Їжак».

Тому в наш час найбільш популярним і зручним засобом для доступу в інтернет стали саме планшетні комп'ютери, які принципово відрізняються від персональних побратимів. Основна відмінність полягає в тому, що вони є носіями мобільної операційної системи. Ця характеристика не дає можливості користувачеві використовувати всі можливості програмного забезпечення, які можуть бути доступні на комп'ютері настільному. Інтернет-планшет схожий в цьому з електронною книгою, але можна відзначити значний ряд функцій, які роблять планшет більш прогресивним. В першу чергу повноцінний перегляд веб-сторінок, а також використання будь-яких веб-додатків, робота з веб-службами, читання електронних книг, перегляд і зберігання фотоальбомів, відтворення аудіо та відео, можливість установки комп'ютерних ігор, робота з електронною поштою, робота з простими редакторами мультимедійних файлів і документів та багато іншого.

Ставши власником свого планшетного комп'ютера, у Вас обов'язково з'явиться бажання захистити його

Від зовнішніх пошкоджень, подряпин, пилу, не кажучи вже про бажання зробити свій девайс більш індивідуальним, функціональним, відповідним саме Вам. Для цього в нашому магазині, крім власне планшетів різного покоління, представлена яскрава палітра продукції. Оригінальний чохол для Apple iPad ви зможете купити в нашому інтернет магазині. У нас на чохол для iPad представлена дуже вигідна ціна.

Ми пропонуємо шкіряні, алюмінієві, тканинні чохли для Вашого гаджета. Тому купити кращий оригінальний, як в своєму виконанні, так і оригінального бренду чохол для Apple iPad можна в інтернет магазині «Техно Їжак» в Україні.

Крім того, що Ми пропонуємо чохли для планшета iPad, наш інтернет-магазин представляє широкий асортимент аксесуарів для iPod і iPhone. Купити чохол для iPad сьогодні можна в Україні (Київ, Одеса, Харків, Дніпропетровськ). Також ми пропонуємо чохли для: iPod, iPhone.

Докладніше