Фільтри
Ціна
Матеріал
Виробник
Розмір
Ємність акумулятору
Wi-Fi (802.11)
Вага

Роботи-пилососи

(103 товари)
Показувати
Цікаві статті
Гаджети 11.11.2021
89
Роботи-пилососи вже давно стали для нас звичними побутовими помічниками нарівні з холодильником та мікрохвильовою піччю. Вони значно полегшують наше життя тим, що ств... Детальніше
Техно Їжак 31.12.2020
339
Не дивлячись на всі труднощі, які приніс у світ 2020 рік, багатьом компаніям вдалося плідно попрацювати і випустити ряд інноваційних гаджетів та технологій. Сьогодні ... Детальніше
Техно Їжак 28.12.2020
350
Найприємнішою новиною, що минає для нас стало те, що Техно Їжак шостий рік поспіль був номінований на національну премію України Retail Awards «Вибір споживача». ... Детальніше

Часті питання про Роботи-пилососи

💥 Які Роботи-пилососи найпопулярніші в 2021 році?

💰 Яка ціна на Роботи-пилососи?

Ціна на всі товари категорії Роботи-пилососи від 999 до 21999 гривень.

📍 Де купити Роботи-пилососи?

Придбати Роботи-пилососи, можна онлайн в інтернет-магазині "Техно Їжак" або офлайн в одному з наших магазинів. З якими можете ознайомиться 👉  тут 👈.

⚙ Яка гарантія на Роботи-пилососи?

Термін гарантії на всі товари становить від 1 місяця до 2 років, в залежності від типу товару.

Ціна на Роботи-пилососи

Роботи-пилососи

Ціна

Робот-пилосос ECOVACS DEEBOT OZMO T8 AIVI від 18 999 грн
Робот-пилосос Xiaomi RoboRock S5 Max Black від 12 780 грн
Робот-пилосос ECOVACS DEEBOT U2 White від 4 999 грн
Віконний пилосос Cecotec Conga Immortal Extreme 3,7 V Glass Hand від 999 грн
Робот-пилосос ECOVACS DEEBOT OZMO N8 від 8 999 грн

Пилососити - це далеко не цікава робота, тому доцільно довірити її роботизованому пилососа. Інтернет-магазин роботів-пилососів «Техно Їжак» пропонує якісні пристрої з безліччю функцій, які перетворять підтримання чистоти в будинку в справжнє задоволення. Розумні помічники оснащені високопродуктивними двигунами, які забезпечують якісне і потужне всмоктування для збору всіх типів забруднень.

Розумна прибирання і штучний інтелект робота-пилососа

Різні приміщення припускають різні потреби в збиранні. З цієї причини пилососи обладнані декількома режимами очищення. Еко-режим використовується під час легкого очищення і характеризується середньою потужністю двигуна при тихому звучанні. Якщо потрібна інтенсивна очищення, багато пристроїв підтримують посилений режим, коли двигун збільшує продуктивність, підвищуючи потужність всмоктування. Все це зуміє зробити робот-пилосос ціна якого гуманна в поєднанні з наданим функціоналом.

Графік вологою або сухого чищення - це загальна характеристика практично всіх моделей. Ця функція дозволяє зайнятим домовласникам програмувати свої пилососи для прибирання будинку в певний час. Наприклад, якщо ви хочете, щоб ваш будинок забирався щодня о 8:00, пилосос автономно покине базу і почне роботу в призначений момент.

Сумісність робота-пилососа з домашніми помічниками і голосове управління

Розумне застосування і пульти дистанційного управління дозволяють вам контролювати все:

  • початок, зупинку і припинення процесу, якщо необхідно продовжити трохи пізніше;
  • графік проведення чисток, якщо ви відлучаєтеся з дому, і потрібно встановити момент для регулярного прибирання кілька разів на тиждень або щодня;
  • стан батареї, щоб вчасно закінчити чистку. В цьому випадку пилосос відправиться до бази, якщо розряджений, зарядиться і зможе як і раніше функціонувати.

Багато пилососи підтримуються Alexa і Google Assistant, тому господар квартири може почати чистку, використовуючи свій голос. Таким чином, за допомогою додаткових функцій домовласники можуть подавати голосові команди роботам і оперативно виробляти чистку навіть у випадках, коли зайняті або перебувають далеко від житлових приміщень. Робот-пилосос недорогий і представляє функції майбутнього вже сьогодні.

Маркування кордонів - технологія в роботизованих пилососах, що дозволяє домовласникам відзначати ділянки, що підлягають обробці. Через спеціальні додатки можна встановлювати фізичні бар'єри.

Будь-який тип поверхні і зручний дизайн

Роботи-пилососи розроблені для очищення всіх типів підлог. Ви можете використовувати їх:

  • на твердій деревині;
  • плитці;
  • лінолеумі;
  • вінілі;
  • для паркетного статі.

Роботи добре справляються з різними поверхнями, в тому числі з товстими килимами, допомагають прибирати під диванами і навколо них, а також бачать меблі і маневрують між ніжками стільця. Робот-пилосос купити можна в магазині «Техно Їжак» і насолоджуватися всім спектром нових можливостей.

Користувачі у відгуках відзначають, що сходи та піднесення не стануть загрозою для пристроїв збирання, оскільки вони здатні відчувати рельєф схилу і не рухаються далі в ризиковану зону.

Дизайн робота-пилососа - гарант позбавлення від забруднень у важкодоступних місцях біля стін і кутів. Якщо господареві приміщення важливо, щоб пристрій проникало під меблі, варто звернути увагу на тонкий пилосос, якщо ж в пріоритеті чистка кутів і ділянок поруч зі стінами - прекрасно підійде D-образний варіант. Пилосос-робот ціна купити з доставкою по всій Україні і можливістю отримання замовлення через кур'єра в Києві і Харкові можна в магазині «Техно Їжак». Важливо підібрати форму, яка найкращим чином відповідає типу простору і меблів.

Робота робота-пилососа гарантує високу продуктивність, обходження перешкод і успішний повернення на базу після закінчення очищення. Робот-пилосос може методично займати приміщення, вибираючи найбільш ефективний маршрут для очищення і управління великими площами.

Докладніше