Фільтри
Ціна
Матеріал
Виробник
+ Всі параметри
Розмір
Вага

Зовнішні накопичувачі

(94 товари)
Показувати
Цікаві статті
Технології 04.08.2021
108
Пам'ятаю, я колись вирішив заощадити при покупці iPhone 7 і взяв версію на 32 ГБ пам'яті. Цього мені звичайно ж не вистачило, вільне місце cкінчилося вже через кілька... Детальніше
Техно Їжак 31.12.2020
339
Не дивлячись на всі труднощі, які приніс у світ 2020 рік, багатьом компаніям вдалося плідно попрацювати і випустити ряд інноваційних гаджетів та технологій. Сьогодні ... Детальніше
Техно Їжак 28.12.2020
350
Найприємнішою новиною, що минає для нас стало те, що Техно Їжак шостий рік поспіль був номінований на національну премію України Retail Awards «Вибір споживача». ... Детальніше

Часті питання про Зовнішні накопичувачі

💥 Які Зовнішні накопичувачі найпопулярніші в 2021 році?

💰 Яка ціна на Зовнішні накопичувачі?

Ціна на всі товари категорії Зовнішні накопичувачі від 145 до 10995 гривень.

📍 Де купити Зовнішні накопичувачі?

Придбати Зовнішні накопичувачі, можна онлайн в інтернет-магазині "Техно Їжак" або офлайн в одному з наших магазинів. З якими можете ознайомиться 👉  тут 👈.

⚙ Яка гарантія на Зовнішні накопичувачі?

Термін гарантії на всі товари становить від 1 місяця до 2 років, в залежності від типу товару.

Інтернет-магазин «Техно Їжак» пропонує своїм клієнтам з Києва, Харкова та інших міст, великий асортимент електроніки, в тому числі зовнішні накопичувачі, які представлені такими товарами як: USB, вінчестери і карти пам'яті.

Основне призначення зовнішніх накопичувачів - зберігання, резервне копіювання або ж перенесення даних з одного пристрою на інший. Найбільш затребуваними на Україні, на сьогоднішній день, стали кошти зберігання інформації, які працюють на базі флеш-пам'яті і жорстких дисків.

Незамінний пристрій для зберігання, передачі або перенесення інформації

Внешние накопители Flash-накопичувач, або друге більш поширена назва - флешка, являє собою невеликий пристрій, який оснащено USB роз'ємом. Обсяг може варіюватися від 1 до 128 Гбайт. Особливу популярність мають моделі ємністю від 8 до 16 Гбайт, вартість яких не настільки висока і залежить також від виду, матеріалу і дизайну. Флешки такого обсягу використовують для оперативного перенесення інформації з одного носія на інший. Дуже зручно у відрядженнях, коли ви виїжджаєте в інше місто або за межі України.

Ціна на зовнішні накопичувачі, в першу чергу, залежить від його обсягу, тому моделі, які розраховані на більший обсяг інформації, відрізняються високою вартістю.

Вінчестери або жорсткі диски на протязі багатьох років залишаються найбільш оптимальним рішенням для зберігання і резервного копіювання інформації значних обсягів. Вони відрізняються високою надійністю, обсягами пам'яті, часто великими, ніж допускають інші пристрої, і, що важливо, не високою ціною.

В інтернет-магазині «Техно Їжак» у вас є можливість купити зовнішні накопичувачі, а саме вінчестери, таких фірм як:

 • Asus
 • Silicone Power
 • Transcend
 • WD

Широко використовуються в різних електронних пристроях

Карта памяти Включаючи цифрові фото і відеокамери, ноутбуки, мобільні телефони, фотокамери, плеєри. У нашому інтернет-магазині ви можете купити зовнішні накопичувачі будь-якої моделі, в тому числі і карту пам'яті, яка представляє собою дуже компактне пристрій, призначене для зберігання інформації. Пропонуємо такі карти:

 • CF
 • M2
 • Micro SD
 • Pro Duo
 • RS-MMC
 • SD
 • XD

Всі перераховані вище зовнішні накопичувачі можна вибрати і купити в інтернет-магазині або на прилавках роздрібної торгівлі, які знаходяться в Києві, Харкові та інших містах. Всі товари ми пропонуємо за оптимальними цінами.

Докладніше