Фільтри
Ціна
Вбудована пам'ять
Виробник
Діагональ екрану
Оперативна пам'ять
Роздільна здатність екрану
Wi-Fi (802.11)

Електронні книги

(24 товари)
Допомогти з вибором?
Телефон
Цікаві статті
Гаджети 20.01.2021
242
Ще минулого року, з приходом першого локдауна, у мене з'явилося багато вільного часу. Упевнений, так сталося не тільки у мене :) І якщо спочатку я вирішив, що можна н... Детальніше
Техно Їжак 31.12.2020
270
Не дивлячись на всі труднощі, які приніс у світ 2020 рік, багатьом компаніям вдалося плідно попрацювати і випустити ряд інноваційних гаджетів та технологій. Сьогодні ... Детальніше
Техно Їжак 28.12.2020
258
Найприємнішою новиною, що минає для нас стало те, що Техно Їжак шостий рік поспіль був номінований на національну премію України Retail Awards «Вибір споживача». ... Детальніше

Часті питання про Електронні книги

💥 Які Електронні книги найпопулярніші в 2021 році?

💰 Яка ціна на Електронні книги?

Ціна на всі товари категорії Електронні книги від 2895 до 12295 гривень.

📍 Де купити Електронні книги?

Придбати Електронні книги, можна онлайн в інтернет-магазині "Техно Їжак" або офлайн в одному з наших магазинів. З якими можете ознайомиться 👉  тут 👈.

Електронні пристрої поступово витісняють з ужитку паперові книги. Єдине, на що, не здатні сучасні читалки - озвучувати тихий шелест перегортання сторінок. У порівнянні з планшетами і смартфонами, електронні книги пропонують користувачам читати зручно і безпечно для очей. Все це стає можливим завдяки застосуванню спеціальної технології електронного чорнила, яке робить літери на екрані гаджета дуже схожими на друкарські.

Чорнило E Ink

Електронними чорнилами називається технологія, розроблена компанією E Ink Corp на початку століття. Всі дисплеї електронних книг, представлених в нашому інтернет-магазині, працюють саме за таким принципом. Екран пристрою складається з безлічі мікроскопічних осередків, що містять чорні і білі фарбувальні пігменти в маслянистій основі. Кольори мають протилежні заряди, тому, при проходженні струму через осередок, пігменти одного кольору або опускаються вниз, або піднімаються до поверхні. Подібним чином на екрані формується текст сторінки. Раз опустившись, пігменти залишаються в своєму стані до наступного проходження електричного заряду. Тому текст на сторінці залишається видимим навіть після відключення живлення.

Якими бувають дисплеї?

Технологія E Ink є узагальнюючою назвою декількох окремих розробок. На даний момент на кожну електронну книгу ціна залежить від покоління і виду «паперу», вставленого в її екран:

 • Vizplex. Являє собою базову розробку електронного чорнила першого покоління. В даний час її основною перевагою є невисока вартість. Зустрічається рідко.
 • Pearl. Має вдвічі більшу роздільну здатність, ніж перше покоління чорнила. Якість картинки нагадує друковане видання. Розміри екранів становлять від 150 до 200 пікселів.
 • Triton і Triton 2. Третє і вже кольорове покоління чорнила. Купити електронну книгу з подібним дисплеєм нескладно. Технологія практично не змінилася, але для отримання кольорового зображення в дисплеях встановлені кольорові фільтри. За якістю вони програють планшетам і нагадують надруковану кольорову газету.
 • Carta. Дисплей з поліпшеними характеристиками контрастності і роздільною здатністю більше 300 точок на дюйм.
 • Mobius. Технологія дозволяє створювати гнучкі дисплеї для рідерів, де за основу для електронного чорнила береться пластик.

Основні переваги сучасних електронних книг

Наш інтернет-магазин пропонує дешево придбати електронні книги провідних світових брендів. Представлені в каталозі рідери мають ряд безперечних переваг:

 • не втомлюються очі;
 • економно витрачають заряд акумулятора;
 • солідний обсяг вбудованої пам'яті;
 • зручний інтерфейс пошуку, ведення заміток і виділення важливих моментів у тексті;
 • наявність вбудованих словників;
 • можливість підключення до інтернету.

До недоліків «читалок» можна віднести відносно невелику швидкість оновлення сторінок. Останні покоління E Ink оновлюють екран приблизно за 500 мілісекунд, що не дає можливості переглядати анімацію і, тим більше, відеоролики.

Відвідувачі нашого інтернет-магазину мають можливість купити як електронні книги, так і планшети. Але останні не дозволяють комфортно читати текст при яскравому сонці, навіть при максимальній яскравості екрану. Технологія електронного чорнила заснована на відображенні світла, тому яскраве освіження не стане проблемою при читанні. З іншого боку, при слабкому освітленні читати стає важко, і потрібно додаткове підсвічування. Відбите екраном світло не так швидко виснажує зір, як внутрішнє освітлення дисплеїв смартфонів або планшетів. Книгу можна читати навіть тривалий час - очі не втомляться.

До переваг рідерів також можна віднести їх невеликі розміри і вагу. Найбільш поширені моделі характеризуються діагоналлю екрана у 6-7 дюймів, що набагато менше і легше за планшетні комп'ютери. Також в Україні можна купити електронну книгу з діагоналлю до 10 дюймів. При дещо великих габаритах вони дозволяють набагато зручніше працювати з зображеннями або текстами великих розмірів.

До переваг у вигляді невеликих розмірів варто додати тривалий час автономної роботи, оскільки енергія батареї витрачається тільки при оновленні (гортанні) сторінки. На тривалості роботи пристрою позначаються додаткові функції, які збільшують розряд акумулятора: MP3-плеєр, модуль Wi-Fi, підсвічування екрану.

Докладніше