Електронна книга PocketBook InkPad 3 740 Dark Brown
Код: 50604
Артикул: PB740-X-CIS

Електронна книга PocketBook InkPad 3 740 Dark Brown

Код: 50604
Артикул: PB740-X-CIS
8 044 грн
7 182 грн
$265
Немає в наявності
Доступні варіанти доставки товару
Самовивіз
Нова Пошта (по всій Україні)
безкоштовно
Кур'єр Нова Пошта (по всій Україні)
по тарифам НП
Адресна доставка (по Києву та Харкову)
безкоштовно
Оплата
Оплата післяплатою, Оплата на розрахунковий рахунок, Оплата готівкою при отриманні, Безнал. без ПДВ для Юр. осіб, Оплата банківською картою Visa/MasterCard
Опис

Що таке Електронна книга PocketBook InkPad 3 740 Dark Brown?

PocketBook 740 - первинний ридер компанії в ідеально дизайнері. У відповідності з трендами ринка гаджетів модель отримала помітно більш тонкі рамки вокруг дисплея, чим у всіх попередніх покетбуків. Це дозволило «втиснути» великий 7,8-дюймовий екран у компактному корпусі. За розміром 740-я модель лішіть нікого більшого, ніж стандартні 6-дюймові моделі. PocketBook 740 на третьому снігу і на 3 см вже, чим передує великі 8-дюймові покетбуки.

Самий «бистрий» покетбук - тепері з двояйдерним процесором

У PocketBook 740 вперші для ридерів компанії використовують процесор з двома вичислювальними ядрами. За рахунок цього швидкості роботи пристрою виросла приблизно 40%. Відкриття «тяжких» файлів (наприклад, PDF-вміст у 20-30 Мб) займається не 20 секунд, як більше, ніж не більше 5 секунд. А вихід із спящого режиму займається не 5 секунд, як у попередніх моделях, а трохи секунди. Існує PocketBook 740 порівняння в цій планеті з сучасними смартфонами: настрій на клавіші включення - і пристрій спрацює вже готову роботу.

Екран E Ink - повна безпека для зрення

У відмінні від кольорових екранів смартфонів та планувальників дисплеї E Ink визуально не відрізняються від звичайних бумагів. Читать з ридерою можна за часом напролет - глаза практично не встановлюється, а зречення не «сідеть» з часом. Підсвітка дозволяє читати навіть у повній темноті - під одягом, в купе ночного поеда, на лавочці у вечірньому парці. Підсвітка екрану E Ink реалізована за принципом фонарика, вона висвітлює дисплеї роботи і не «б'є» в глазі читателя. Тому, що вона досконало не розглядає зникнення. Вирівнюйте екранні смартфони, ноутбуки та планувальники, чья підсвітка свіжий прямо в глазу - і вони починають встановлювати з першої же хвилини чтенія. Екрани E Ink досконало не виходять у солнце і не бликують: можна читати в погожий літній денек, не вглядаючись у текст і не напорігаю з огляду. У відмінні від планувальників, смартфонів і ноутбуків, чорні кольорові екрани на сонце перетворюються в блискучі темні прямоугольники, текст яких практично не видно. Экраны E Чорнило крайне економічний. Рідер вимагає майже нічого енергії - благодаряючи цьому пристрою, потрібно зарядити приблизно в місяць за умови тривання за два-три години в день. Для порівняння: смартфон зазвичай проситься в розетці раз за один-два дні, планет - і тоді чаще.

Масса додаткових можливостей

Словари з можливістю переводу виделеного пальцевої слова - крайній полезний інструмент для тех, хто вивчає іностранний язик, читає літературу на мові оригіналу. Синхронізація книг за Dropbox, електронною поштою та сервісом PocketBook Sync - це без підключення ридера до комп’ютера: книги в ньому забуваються за допомогою Інтернету через Wi-Fi (хот-кабель, конечно, підтримується і входить в комплект). Ще в PocketBook 740 є браузер, ігри та багато іншого. Плюс - майже півтора десятка настроєк для тексту: широкий поле експериментаторів для вимоги до бібліотеки. будь-яких виробників. Нікакой їздить з конвертерами, нічим не разочарований з-за того, що ваш новенький ридер не може відкрити желанну книжку.

PocketBook 740 працює з першим ридером компанії з підтримкою сервісу PocketBook Cloud. Цей сервіс дозволяє легко синхронізувати колекційну книгу, закладки та між ними між ридером та додатками для електронних книг, доступних для мобільних пристроїв (смартфонів та планшетів) під управлінням iOS та Android.

Відкриває будь-які книги

Як і всі інші моделі PocketBook, PocketBook 740 здатні відкрити практично любую електронну книгу. Скачали або купили, завантажили в ридер, читайте. Піддержуються 18 форматів - максимум серед усіх ридерів будь-яких виробників. Нікакой їздить з конвертерами, нічим не разочарований з-за того, що ваш новенький ридер не може відкрити желанну книжку. PocketBook 740 може відкрити любую книгу чи документ.

Характеристики

Тип: Электронная книга
Дисплей: 7,8 "E InkCarta 1872 ? 1404
Оперативна пам'ять: 1024 МБ
Сенсорний екран: Емкостний мультисенсорний
Підсветка: Єсть
Матеріал екрана: Стекло
Кількість градацій серого: 16
Батарея: Лі-Іон, 3,7 В, 1900 мАч
Час роботи: До 15000 сторінок
Процесор: 1 ГГц х 2 (двухъядерный)
Flash-пам’ять: 8 Гб
Піддержка MicroSD: До 32 Гб
Беспроводная связь: Wi-Fi (802,11 b / g / n)
Матеріал корпусу: Пластик
Піддержувані форми: PDF, PDF (DRM), EPUB, EPUB (DRM), DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TCR, TXT, CHM, HTM, HTML, MOBI, ACSM
Габарити: 136,5 x 195 x 8 мм
Вес: 210 г
Цвіт: Коричневий

Відео обзор

* інформація про товари може зменшитись або доповнити виробників без повідомлення.
Детальніше
Характеристики
Для Електронна книга PocketBook InkPad 3 740 Dark Brown
Дисплей
Діагональ екрану: 7.8"
Пам'ять
Вбудована пам'ять: 8 ГБ
Інше
Колір: Коричневий
Виробник: PocketBook
Більше характеристик
Коментарі
O Електронна книга PocketBook InkPad 3 740 Dark Brown
Додати коментар