Очищувач повітря SmartMi Air Purifier 2S
Код: 49341
Артикул:

Очищувач повітря SmartMi Air Purifier 2S

Код: 49341
Артикул:
6 157 грн
5 649 грн
$210
Немає в наявності
Доступні варіанти доставки товару
Самовивіз
Нова Пошта (по всій Україні)
безкоштовно
Кур'єр Нова Пошта (по всій Україні)
по тарифам НП
Адресна доставка (по Києву та Харкову)
безкоштовно
Оплата
Оплата післяплатою, Оплата на розрахунковий рахунок, Оплата готівкою при отриманні, Безнал. без ПДВ для Юр. осіб, Оплата банківською картою Visa/MasterCard
Опис

Що таке Очищувач повітря SmartMi Air Purifier 2S?

Очисник повітря SmartMi 2S

Очиститель повітря - очищувач повітря SmartMi 2S продовжує традиції лінейки Очисник повітря. Це дуже стильний, крутий і красивий гаджет, який зазвичай ефективно діє очищає повітря в закритих приміщеннях. Конструктори поставили своє власне обладнання все найкраще від попередніх: компактні розміри, відмінний фільтр і комфортний OLED-дисплей. Переглянув своє творення та німецького подуманого, створив довершив картину «міні-совершенства» ще й датчиком освещенності. Завдяки тому, що не більший, але дуже полезний деталі, дисплей буде налаштований не яскраво, яскравим ночуванням і добре видне днем.

Ефективна очистка повітря

Для ефективної очищення повітря повітря відповідає всім цим, відмітно зареєстрованим себе, трехслойний циліндричний фільтр. Его структура звичайно практично:

  • Пластиковий фільтруючий елемент забезпечує первоначальну очищення. Зберігає порошок, шерсть та інші великі частинки.
  • Стіночний фільтруючий HEPA-шар від компанії Toray ефективно (99,3%) очищає від частин з діаметром з високою 0,3 мкм.
  • Фільтруючий елемент з активованим углем з кокосової скорлупи ефективно використовує формальдегід, бензолі та інші небезпечні речовини.

Скорость налагодження чистим повітряним (CADR) пристроєм є комфортною 310 м 3 / ч. Для очищення повітря в приміщенні 21 м 3 та висоті 2,4 метра SmartMi Air Purifier 2S потрібно майже 10 хвилин. Неплохо, не так ли?

Малошумна і надійна робота очищувача повітря забезпечує безпечний двигун виробників найвідомішої японської компанії NIDEC.Благодаря встроенному лазерному датчику, дисплею знаходиться одночасно і детектором загрозливих обставин, що знаходиться в радіусі.

  • При концентрації зарядних частин менше 75 мкг / м 3 повітряна полоса світиться зеленим квіткою, сигналізуючи про чистому повітрі.
  • Коли кількість пилів у повітрі підвищується до 75-150 мкг / м 3 , SmartMi Air Purifier 2S оцінює цей стан як середній ступінь заглиблення, включаючи оранжеву підсвітку.
  • При рівні заряджених частин більше 150 мкг / м 3 включає красну підсвітку, сигналізуючи про сервізну загрозливість повітря.

Таку ефективність особливо оцінюють люди, страшно відрізняються від алергічних захворювань.

Як і слідувало оживити, гаджет постачав і розумної складової. Він підтримує Wi-Fi і може синхронізуватися з смартфоном. Таким чином, ви зможете керувати пристроєм і отримувати всі враховані дані, в прямому слові, не вставляючи їх з дивана.Мало того, картриджі для SmartMi Air Purifier 2S постачають ідентифікаційну меткой RFID, завдяки чому використовуються будь-які картриджі, які є унікальними. Устройство само аналізує ступінь загрозливості картриджа і пропонує його змінити, коли прийде час. Завдяки новій системній підтримці, повідомлення про замітку картриджа з’являється прямо на вашому смартфоні!

Характеристики

Тип: Очичітель повітря
Основний метод очищення: На вивіз повітряних фільтрів
Площа приміщення, кв.м: 21 37
Номінальна потужність, Вт: 29
Датчик загрязнення: Да
Датчик освещенності: Да
CADR, м? / ч: 310
Розміри: 520 х 240 х 240 мм
Фільтри:
  • Фільтр предварительної очистки
  • Угольный фильтр
  • НЕРА-фильтр
Цифровий дисплей: Да
Таймер: Да
Управління степенем очищення: Да
Автоматичний режим очищення повітря: Да
Цвіт: Серий
* інформація про товар може змінитись або доповнити виробників без повідомлення.
Детальніше
Характеристики
Для Очищувач повітря SmartMi Air Purifier 2S
Інше
Колір: Сірий
Виробник: Xiaomi
Тип: Очищувач повітря
Більше характеристик
Коментарі
O Очищувач повітря SmartMi Air Purifier 2S
Додати коментар