Спортивний годинник Garmin Forerunner 745 Magma Red
Код : 71330
Артикул : 010-02445-12
Новинка

Спортивний годинник Garmin Forerunner 745 Magma Red


Колір:
14 600 грн
$500
кешбек  146 грн
Купити Розстрочка від 626 грн/міс
  • UKRSIBBANK
  • IdeaBank
  • Альфа-Банк
  • Плати пізніше
Доступні варіанти доставки товару
Самовивіз
Нова Пошта (по всій Україні)
за тарифами НП
Кур'єр Нова Пошта (по всій Україні)
за тарифами НП
Адресна доставка (по Києву та Харкову)
75 грн
Оплата
Готівкою, Приват24 за QR кодом, Visa/MasterCard, На розрахунковий рахунок
Гарантія
3 місяці
Усе про товар

Що таке Спортивний годинник Garmin Forerunner 745 Magma Red ?

Годинник Forerunner 745 може супроводжувати вас під час занять будь-яким видом спорту. Цей пристрій витримає до 200 довгих пробіжок, тривалих велосипедних поїздок або великих запливів.

Міцні та зручні

Модель Forerunner 745, що підходить для тренувань, змагань і щоденного носіння, є нашим найкомпактнішим і найлегшим смарт-годинником для бігу і тріатлону з повним набором функцій.

Щоденні рекомендовані тренування

Пристрій видає щоденні рекомендації для бігових та велосипедних тренувань, які враховують ваш поточний рівень спортивної підготовки, поточне тренувальне навантаження та статус тренування.

Ефект тренування

Дізнайтеся, як ваші тренування впливають на розвиток витривалості, швидкості та потужності, переглядаючи дані аеробного та анаеробного ефекту тренування.

Час відновлення

Після кожного тренування пристрій видає час відновлення, щоб ви знали, коли ви будете готові до наступного інтенсивного навантаження. При цьому враховуються такі фактори, як інтенсивність тренування, стрес, денна активність та сон.

Вбудовані спортивні програми

Пристрій включає вбудовані профілі занять для бігу, велоспорту, тріатлону, плавання в басейні та відкритих водоймах, бігу на стадіоні тощо. Під час змагань та тренувань можна перемикати різні види спорту натисканням всього на одну кнопку.

Стан ефективності

Під час пробіжки пристрій Forerunner 745 аналізує темп, частоту пульсу та варіабельність частоти пульсу для отримання оцінки вашої здатності показати результат.

Тренувальне навантаження

Цей показник вимірює обсяг вправ за останні 7 днів та порівнює його з оптимальним діапазоном вашої спортивної форми та нещодавньої історії тренувань.

Статус тренування

Ці дані на основі нещодавньої історії тренувань та індикаторів ефективності визначають якість ваших тренувань: продуктивно, на піку або поза можливостями.

Потужність велотренувань

При підключенні до сумісного вимірювача потужності Garmin (продається окремо) пристрій видає дані велосипедної динаміки, FTP (функціональна порогова потужність) та пропонує покращені тренувальні методи для можливості більш ефективних занять.

Пульсометр на зап'ясті

Дані частоти пульсу, включаючи розширені попередження щодо частоти пульсу та інші функції, допомагають отримати максимум користі з тренувань.

Дані бігової динаміки

При використанні з сумісним аксесуаром годинник Forerunner 745 вимірює важливі дані бігової динаміки: частота кроків, довжина кроку, час контакту із землею, розподіл часу контакту із землею тощо.

Декілька супутникових навігаційних систем GNSS

Доступ до кількох глобальних навігаційних супутникових систем (GPS, ГЛОНАСС та Galileo) допомагає краще визначати місце розташуванням у складних умовах, ніж при використанні однієї системи GPS.

Garmin Coach

Пристрій пропонує безкоштовні адаптивні плани тренувань від експертних тренерів та адаптує їх до ваших цілей. Тренування синхронізуються безпосередньо з годинником.

Створюйте великі дистанції

Створюйте дистанції у програмі Garmin Connect, і тоді у вас завжди будуть варіанти маршруту пробіжки. Також можна планувати пробіжки на інших платформах (наприклад Strava та Komoot), а потім виконувати автоматичну синхронізацію з годинником Forerunner.

Розрахунок популярних маршрутів TrendLine

Програма Garmin Connect використовує мільярди миль даних, завантажені іншими бігунами та велосипедистами, для пошуку кращого маршруту, застосовуючи найпопулярніші дороги та траси.

*інформація про товар може змінюватися або доповнюватися виробником без попередження.
Детальніше
Характеристики
Для Спортивний годинник Garmin Forerunner 745 Magma Red
Связь
ANT +: Так
Дисплей
Роздільна здатність екрану: 240 x 240
Система
Навігація: GPS, ГЛОНАСС
Питание и аккумулятор
Час роботи: до 7 днів (в режимі смарт-годинника)
Корпус
Ступінь захисту: