Розумний вимикач Xiaomi Aqara Light Switch H1 (Single-Button) (WS-EUK01)
Код : 71417
Артикул : WS-EUK01
Новинка

Розумний вимикач Xiaomi Aqara Light Switch H1 (Single-Button) (WS-EUK01)


995 грн
$35
Очікується
Доступні варіанти доставки товару
Самовивіз
Нова Пошта (по всій Україні)
за тарифами НП
Кур'єр Нова Пошта (по всій Україні)
за тарифами НП
Адресна доставка (по Києву та Харкову)
75 грн
Оплата
Готівкою, Приват24 за QR кодом, Visa/MasterCard, На розрахунковий рахунок
Гарантія
12 місяців
Усе про товар

Що таке Розумний вимикач Xiaomi Aqara Light Switch H1 (Single-Button) (WS-EUK01) ?

Використовується протокол бездротового зв'язку Zigbee 3.0, є інтелектуальним перемикачем, який включає і вимикає світло та інші електричні пристрої. Після прив'язки до контролера Aqara він може здійснювати віддалене керування через програму Aqara Home, керування часом та інші функції, а також може працювати з іншими інтелектуальними пристроями в системах автоматизації розумного будинку.

Особливості моделі?

  • Нейтральний провід відсутній.
  • Всебічна сумісність: підтримує найпопулярніші голосові помічники та екосистеми: HomeKit, Alexa, Google, IFTTT, Аліса, Маруся.
  • Протокол Zigbee 3.0: користуйтесь перевагами найшвидшої, стабільної та енергоефективної технології розумного будинку. Найкраща стабільність та сумісність (більш стандартизований протокол), більше функцій.
  • Підтримка круглих настінних коробок: крім квадратних настінних коробок 86 мм, H1 EU також підтримує круглі європейські настінні коробки.
  • Конструкція преміум-класу та металевий каркас: у H1 EU використовується преміум дизайн, якому віддає перевагу більшість наших користувачів. Металевий каркас робить його жорсткішим і довговічнішим.
  • Підтримка двостороннього налаштування за допомогою бездротового перемикача H1: існуюче двостороннє налаштування можна оновити до інтелектуального за допомогою настінного перемикача H1 EU та бездротового перемикача H1, які можна розмістити як поверх існуючої настінної коробки, або на будь-якій плоскій поверхні, наприклад, на стіні, за допомогою доданої липкої накладки
  • Перетворення на функцію перемикача бездротового зв'язку: кнопку перемикача можна перепризначити, щоб отримати додатковий «перемикач бездротового зв'язку», тоді як управління освітленням буде здійснюватися автоматично.
  • Захист від перегріву: із захистом від перегріву ви можете бути впевнені, що ваш будинок у безпеці.
  • Настроювання поведінки світлодіодного індикатора. Світлодіодний індикатор можна настроїти за допомогою програми Aqara Home. З цього моменту ви зможете вибрати, чи ви хочете повністю вимкнути його, включити його при включеному перемикачі або навпаки. * Не всі ці параметри доступні для версії No Neutral.
*інформація про товар може змінюватися або доповнюватися виробником без попередження.
Детальніше
Характеристики
Для Розумний вимикач Xiaomi Aqara Light Switch H1 (Single-Button) (WS-EUK01)
Прочее
Колір: Білий
Виробник: Xiaomi
Матеріал: Пластик
Тип: Вимикач
Більше характеристик

Відгуки Розумний вимикач Xiaomi Aqara Light Switch H1 (Single-Button) (WS-EUK01)

Додати відгук