Зовнішній накопичувач USB-Flash 3.1/Lightning 64Gb Transcend JetDrive Go 300 Space Gray
Код: 32655
Артикул:

Зовнішній накопичувач USB-Flash 3.1/Lightning 64Gb Transcend JetDrive Go 300 Space Gray

Код: 32655
Артикул:
Колір:
1 445 грн
$53
Немає в наявності
callback
Залиш номер - передзвонимо!
Доступні варіанти доставки товару
Самовивіз
Нова Пошта (по всій Україні)
безкоштовно
Кур'єр Нова Пошта (по всій Україні)
по тарифам НП
Адресна доставка (по Києву та Харкову)
безкоштовно
Оплата
Оплата післяплатою, Оплата на розрахунковий рахунок, Оплата готівкою при отриманні, Безнал. без ПДВ для Юр. осіб, Оплата банківською картою Visa/MasterCard
Опис

Що таке Зовнішній накопичувач USB-Flash 3.1/Lightning 64Gb Transcend JetDrive Go 300 Space Gray?

USB-Flash 3.1 / блискавка 64 Gb Transcend JetDrive Go 300

Transcend JetDrive - це вигідний пристрій , якщо ви перестали користуватися великою пам’яттю вашого Iphone або Ipad. представити до нього доступно. Із-за його компактності ви маєте змогу опублікувати свою історію і не переживати, що ви залишаєте домашню важливу інформацію. У відмінність від обласних збережених з зовнішнім накопичувачем ви можете управляти своїми файлами і без доступу в Інтернет.

Флэш-накопитель для iPhone, iPad та iPod

Ви побачили повідомлення «Фотографувати невозможно» на дисплеї свого власного мобільного пристрою при спробі сохранити лише те, що зроблено фотографіями та відео? Flesh-накопитель JetDrive Go 300 емкостію до 64 ГБ дозволяє розширити пам'ять вашого мобільного пристрою під керуванням iOS, щоб ви отримали безперебійну роботу, і не змогли знайти доступні для власного зберігання фотографії та відео.

Резервне копіювання в одній касації

Ви вже не ховате емкості встроенної пам'яті вашого iOS-пристрою? Завдяки JetDrive Go 300 та зручному мобільному додатку JetDrive Go максимально можна резервувати резервне копіювання. Мобільне додаток має зручну функцію резервного копіювання, яка дозволяє власникам iOS-пристроїв зберегти на JetDrive Go 300 не тільки «Фотопленку» та «Контакти», але й інші альбоми, що зберігаються в облачних приміщеннях та соціальних сетях.

Нові можливості делітують файли без обмежень

JetDrive Go 300 має альтернативний спосіб передачі файлів, який є у відмінності від Airdrop, не потребує наявних підключень Wi-Fi, а також можливо перезавантажити файли між пристроями на базі різних платформ. Перезапис файлів, у тому численні, документи на накопичувач JetDrive Go 300. Дайте своїм друзям друзів, щоб вони могли переглянути фотографії на своєму ноутбуку або скопіювати великі файли без підключення до Інтернету.

Два разъема - в два рази зручніше

Flesh-накопитель JetDrive Go 300 оснащений роз'ємами Lightning та USB 3.1 (Gen 1) *, і дозволяє користувачеві встановити під керуванням iOS та комп'ютери Mac та PC з легкістю виконання резервного копіювання та перенесення файлів.

Защита паролем

Попередній доступ до несанкціонованого доступу доступний для особистого, який храмується на флеш-накопичувачі JetDrive Go 300, допомагаючи функцію захисту пароля, яка реалізується в мобільних пропозиціях JetDrive Go. Щоб розблокувати накопичувач JetDrive Go 300, користувач може використовувати чотиризначну комбінацію, або використовуючи технологію, встановлену від пальців Touch ID *.

Технічні характеристики


Тип: USB-накопитель
Максимальний рівень продуктивності: Блискавка: 20 МБ / с; USB 3.1 (Gen 1): 130 МБ / с
Інтерфейс: Роз'єми Lightning (сертифікований Apple MFi) та USB 3.1 Gen 1 Type A (навпаки, сумісні з USB 3.0 / 2.0)
Вес: 8 г
Об'єкт: 64 Гб
Розмір: 56,5 х 20 х 7,8 мм
Детальніше
Характеристики
Для Зовнішній накопичувач USB-Flash 3.1/Lightning 64Gb Transcend JetDrive Go 300 Space Gray
Ми пишаємося своєю командою і сервісом.
Завжди готові допомогти!
Залишились питання?
Максим,
Кол-оператор
Коментарі
O Зовнішній накопичувач USB-Flash 3.1/Lightning 64Gb Transcend JetDrive Go 300 Space Gray
Додати коментар