iOS 13.1.2, iPadOS 13.1.2. Важливо оновитися. І ось чому


У цьому році компанія Apple не перестає дивувати користувачів своїми новинками. Купертіновцев ніби підмінили, менш ніж через два тижні після релізу фінальної версії iOS 13 вони викотили вже третій апгрейд з номером iOS 13.1.2.

Крім того, вони випустили ще й iPadOS 13.1.2. Що сталося в компанії і які нововведення принесли нам оновлення, докладно розглянемо далі.


купертіновци трудяться

Такий активної роботи за розробниками Apple ми не помічали вже кілька років. У минулому році користувачі чекали поліпшень майже місяць, а в 2017 і того більше.


EzhNewsSite-700x3681.jpg

У випадку з «чортовою дюжиною» ситуація дуже радує. Особливо приємно, що зміни дійсно помітні.


Що нового iOS 13.1.2

Вирішено вразливість в сторонніх клавіатурах і проблема через яку у деяких користувачів iPhone дуже швидко розряджався після установки iOS 13. Крім того, проведені профілактичні випробування за рівнем захисту персональних даних користувачів.

Пофиксил нескінченну синхронізацію резервної копії iCloud. Усунули проблему деяких користувачів з непрацюючим додатком «Камера» і функцією ліхтарика. Дані настройки дисплея більше не злітають.

Також виправлені дві помилки з підключенням до сторонніх пристроїв. Перша не дозволяла приєднатися до деяких моделей автомобілів, а друга не запускало «Команди» Siri на колонці HomePod.


Покращення iPadOS 13.1.2

У оновлення для iPad внесли помітно більше виправлень помилок. Виправили рідкісну хворобу, при якій акумулятор розряджався помітно швидше. А також помилку, яка не дозволяла відновити резервну копію пристрою.


EzhNewsSite-700x3682.jpg

Пофиксил повільну синхронізацію нагадувань. Виправили ту саму уразливість в сторонніх клавіатурах, що і в прошивці для смартфонів Apple. Ну і Safari пообіцяв більше не вибивати пошукові підказки, якщо ти йому це заборонив в налаштуваннях.

Якщо знайшов баги, які мучать твоє пристрій - радимо скоріше оновитися. Для цього перейди в «Налаштування» - «Основні» - «Оновлення ПЗ». Цього року розробники намагаються на славу, так чому б не насолодитися їх роботою.

Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар