Про те, як власниця Tesla зловила викрадачів свого автомобіля за допомогою iPhone

Нещодавно на сайті популярного англійського видання Daily Mail з'явилася цікава історія з життя австралійської радіоведучій Аннабель Бретт. Дівчина з містечка Канберра розповіла, як викрадачі намагалися викрасти її автомобіль Tesla. Але завдяки однойменному додатку на її iPhone Аннабель змогла не тільки повернути собі пропажу, але й трохи познущатися над лиходіями.

Невдале і смішне викрадення Tesla

Аннабель живе в австралійському місті Канберра, вона працює на радіо ведучою і є щасливою володаркою Tesla Model 3. Одним ранком у листопаді вона прокинулася о 6:20 ранку через серію повідомлень додатка Tesla на її смартфоні Apple, який підключено до автомобіля.

У першому повідомленні значилося, що “Режим охорони активував сигналізацію”. А кілька інших повідомлень були про те, що два iPhone були видалені в якості ключів для Tesla.ezh|864х452-1.jpg

Машин Tesla можна відкрити за допомогою спеціальної карти або смартфона, підключеного до системи автомобіля. В якості такого ключа можна використовувати відразу кілька смартфонів різних членів сім'ї. Проте, є один головний телефон власника, який від’єднати від машини неможливо.

Аннабель розповіла, що невідомі добре спланували крадіжку. Вони знайшли спосіб відключити зв'язок з iPhone її нареченого і батька. Крім того, викрадачі створили свій профіль у додатку, щоб користуватися машиною. Але все ж не змогли відключити смартфон власниці.

Після тривожних повідомлень від своєї Tesla дівчина вибігла до місця парковки. Автомобіля там вже не було. Вона миттєво зателефонувала в поліцію і повідомила про злочин. А тим часом, почала відстежувати машину через додаток.ezh|864х452-2.jpg

На іншому авто зі своєю подругою вони погналися за пропажею по міських вулицях. Де знаходиться її Tesla господиня могла відслідковувати через смартфон. Через додаток же дівчина знущалася над лиходіями: знижувала швидкість, опускала і піднімала вікна, включала звуковий сигнал.

Це злякало нещасних викрадачів. Вони кинули машину у двох кварталах від будинку Аннабель. Радіоведуча наздогнала їх там і почала знімати те, що відбувається. На відео з її iPhone видно як один злодій виходить з Tesla, а інший підбирає його на синьому Ford Fiesta.

Завдяки її запису номерного знака Ford, копи швидко спіймали і заарештували одного з порушників. Крім цього, дівчина надала поліції записи з камер всередині і зовні авто, які зняли особи крадіїв.ezh|864х452-3.jpg

У той же день після ранкової пригоди вона вирішила почистити салон машини і знайшла там конверт з водійськими правами невідомої людини. У поліції їй сказали, що це посвідчення ще одного злодія. Незабаром його також затримали.

Відомо, що зараз злочинці-невдахи постають перед судом за звинуваченням в скоєнні спільної крадіжці.

Аннабель сподівається, що її історія послужить хорошим уроком для автовикрадачів. Адже сучасні технології настільки розвинені, що їх можна зловити за допомогою одного лише додатку для iPhone.Без назви-2.png

Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар