Фільтри
Ціна
Сумісність
Виробник
Колір
Осі стабілізації

Стабілізатори Feiyu

(10 товарів)
231000
11 151 грн
10 230 грн
$379
  • Виробник: Feiyu
230000
9 091 грн
8 340 грн
$309
  • Виробник: Feiyu
233000
4 382 грн
4 020 грн
$149
  • Виробник: Feiyu
224000
4 382 грн
4 020 грн
$149
  • Виробник: Feiyu
232000
4 273 грн
3 920 грн
$145
  • Виробник: Feiyu
227000
6 442 грн
5 910 грн
$219
  • Виробник: Feiyu

Спеціальні аксесуари для професійних і екшн-камер допомагають їх власникам значно розширити функціонал пристроїв і підвищити якість зйомки. У цьому плані особливо затребувані стабілізатори Feiyu Tech, істотно спрощують знімальний процес. Ці пристрої дозволяють уникнути розмиття і спотворення об'єктів в кадрі при зйомці в русі. Feiyu Tech однією з перших кинула виклик беззастережному лідерові ринку DJI і донині випускає продукцію на його рівні. Пропоноване компанією різноманітність стедікама дозволяє підібрати найкращий випадок для камери конкретного типу і певних умов зйомки.

Трехосевой стабілізатори Feiyu користуються високою популярністю на вітчизняному і світовому ринку, оскільки відносяться до кращих в своєму сегменті, завоювавши заслужений авторитет серед фахівців. В асортименті компанії представлений широкий вибір стедікама для найсучасніших камер, починаючи від професійних дзеркалок і екшн-пристроїв до звичайних смартфонів. У каталозі нашого інтернет-магазину представлені кращі моделі виробника, відповідні для всіх випадків.

Важливі робочі моменти

Особливості настройки стабілізаторів для камери Feiyu Tech є загальними для всіх моделей. Вирівнювання пристрою по осях X, Y, Z проводиться трьома електромоторами, які стежать за напрямком руху за сигналами від датчиків акселерометра і гіроскопа. Стедікам врівноважує все коливання, нахили камери і вібрацію, роблячи зміна в кадрі плавними. Представлені в нашому магазині стабілізатори Feiyu відносяться до професійного обладнання, розробленого для любителів. Всі представлені пристрої призначені для звичайних користувачів і створені із застосуванням інноваційних технологій:

  • Більшість поданих стедікама адаптовані під камери певного типу, але також можуть працювати з екшн-камерами при використанні стандартного адаптера.
  • Програмне забезпечення для роботи з електронними стабілізаторами Feiyu регулярно оновлюється виробником, що має на увазі постійне розширення базового набору функцій.
  • До кожної моделі пропонується набір додаткових аксесуарів, включаючи ПДУ, штативи, подовжувачі, адаптери, зарядні блоки та інші.

Особливості роботи зі смартфонами

Перед початком роботи смартфон недостатньо просто закріпити в тримачі стабілізатора. Тандем пристроїв необхідно отбалансировать. Балансування виконується гвинтом для регулювання або противагою до знаходження такого положення, при якому мобільне пристрій не завалено по горизонту.

Чим більше важить смартфон, тим важливіше точно отбалансировать пристрій. Якщо цього не зробити, то після включення стабілізатор для камери Feiyu буде постійно намагатися врівноважити конструкцію, витрачаючи енергію акумулятора. При досить інтенсивному навантаженні пристрій може «клювати».

При постійному використанні стабілізатора з одним смартфоном балансування досить виконати один раз. У всіх наступних випадках мобільний пристрій досить вставити в утримувач і почати зйомку.

Новинки стабілізаторів Feiyu

Продукція компанії добре пристосована для спільної роботи з багатьма популярними моделями камер. Затребуваними на ринку є стабілізатори Feiyu Tech G5 і G6, SPG2 і WG2. Вони прекрасно поєднуються з сучасними камерами GoPro Hero, Xiaomi Yi, SJCAM і іншими пристроями з подібними розмірами.

Щоб істотно розширити можливості використання цих камер можна купити стабілізатор Feiyu G5 з підвищеною вологозахистом, який дозволяє знімати в будь-яку погоду без побоювань пошкодити обладнання. Шукати вдалий кадр можна як під час дощу, так і на березі моря з бурхливим прибоєм. Адаптовані бесщеточние електромотори працюють дуже плавно і безшумно, що відрізняє цю модель від пристроїв інших брендів.

Всі пристрої компанії оснащуються універсальним кріпленням, що гарантує надійність з'єднання т хорошу фіксацію камери. Смартфон або зеркалка ніколи не впадуть в ході зйомки або маніпуляцій з нею. Управляти більшістю стабілізаторів Feiyu можна через пульт дистанційного керування або бездротове з'єднання Bluetooth. Деякі пристрої оснащені 4-позиційним джойстиком.

Докладніше