Фільтри
Ціна
Тип
Сумісність
Виробник
Колір
Осі стабілізації

Стабілізатори для відеокамер

(3 товари)

Стабілізатори для відеокамери - вірні помічники для бажаючих втілити креативні кіноідей. Вдосконалені двигуни з високим крутним моментом перетворюють стабілізатор в пристрій, здатний впоратися з природними катаклізмами - вітром, дощем і змінами погоди - і відчутними навантаженнями в процесі відзняті кадри з автомобіля. Мотори стабілізаційних підвісів володіють настільки передовими характеристиками потужності, що навіть зйомка з дрона збереже еталонну плавність.

Стабілізатори для відеокамер: потужність і точність на висоті

Підвищена потужність стабілізації зображення відеокамери, представлених в даному розділі на сторінці магазину, гарантують роботу пристрою на вражаючій швидкості: наприклад, модель підвісу DJI Ronin 2 підтримує стабілізацію навіть при русі 120 км / ч. Двигуни стабілізаційних підвісів оснащені енкодер, які забезпечують неперевершену точність.

Конструкцію спроектували так, щоб та могла чинити опір впливу гравітації завдяки інерціальним блокам. Якщо ви шукаєте механічний або електронний стабілізатор, який позбавить раз і назавжди від занепокоєння про утримання горизонту під час знімального процесу і плавності передачі фото і відео, купити стедикам для відеокамери в інтернет-магазині «Техно Їжак» з гуманної ціною, попередньо ознайомившись з відгуками покупців і оглядами на товарні позиції, буде найбільш раціональним рішенням.

Обертання на 360 градусів

Контактна кільце, яким оснащені моделі, гарантує безперервне обертання підвісу на 360 градусів при установці на літальний апарат або транспорт. Тепер втілювати творчі ідеї ще простіше. Гутаперчевий підвіс здатний здійснювати нахил вниз і вгору. Купуючи стедікама в нашому магазині, покупець може вивчити докладні характеристики товарів на окремій вкладці і переглянути комплектацію поставки.

Функціональність стедікама для відеокамери

Стабілізатори підтримують кілька режимів роботи і дозволяють урізноманітнити творчий процес:

  • знімати з незвичайних ракурсів завдяки збільшеному діапазону кута нахилу;
  • дистанційно контролювати рух підвісу;
  • сумісність з Lightbridge-2 дарує можливість застосовувати модулі розширення фокусу і модуль фокусування;

Для зручності використання підвісів виробником були створені помічники, що дозволяють проводити тонке налаштування стабілізаторів:

  • програма DJI-assistant;
  • додаток Assistant, підтримувати на платформах iOS і Android;
  • додаток DJI Go, що спеціалізується на контролі польоту, режимах віддаленого управління, проглядання HD-зображення з фотокамери.

За допомогою даних важелів користувачеві доступна поширена кастомизация параметрів роботи і регулювання поведінки пристрою.

Стабілізатори з легкістю збираються: користувачеві не доведеться витрачати тривалий час на установку екшн-камери, тонке налаштування, балансування і транспортування - все експлуатаційні ступені відрізняються отлаженностью до автоматизму. Оновлені регуляційні ручки допоможуть покупцеві зробити точну балансування, багатство вибору режимів зйомки забезпечить наближеність до побажань оператора. Якщо ви приймете рішення ручної стабілізатор для відеокамери купити на офіційному сайті "Техно Еж" з доставкою по містах України і додатковою гарантією, вам не доведеться побоюватися за цілісність і зносостійкість товару, коли креативні ідеї чекають негайного втілення: позиції з асортименту захищені від впливу вологи, якщо процес відбувається на вулиці в дощовий або вітряний день; дроти заховані усередині корпусу, що гарантує підвищену надійність і тривале використання. Додатки та програми, розроблені для спрощення управління Стедікам, допоможуть проводити настройку, вибір між режимами роботи в реальному часі зі смартфона.

Докладніше