Фільтри
Ціна
Тип
Сумісність
Виробник
Колір
Осі стабілізації

Механічний стабілізатор

(1 товар)

Механічний стабілізатор представляє собою компактну систему для зйомки відео з відеокамерами або зеркалками, що відрізняються легким вагою. Найчастіше в моменти створення відеоматеріалів оператор активно рухається, що викликає різкі камерні коливання, внаслідок чого картинка розмивається і відбувається погіршення якості. Електромеханічні і механічні варіанти стедікама гарантують наближений до професійного рівень зйомки при більш бюджетної вартості в порівнянні з електронними моделями.

Ергономічна конструкція механічного стабілізатора

Даний тип стедікама, оснащений наступним чином:

  • має алюмінієвим корпусом;
  • зручною рукояткою, яку комфортно тримати в руці;
  • підвісом з точним і контрольованим рухом;
  • противагою з полірованого хрому;
  • прогумованим кріпленням камери;
  • стабілізацією великого пальця.

Ручка, за яку можна тримати пристрій, відхиляється в довільних напрямках, а камера з противагою залишається в горизонтальному положенні, якщо балансування проведена вірно. Повноцінна система з легкістю складається, тому вдасться брати її з собою в тривалу подорож і без труднощів транспортувати. Дизайн відрізняється естетичною привабливістю, незважаючи на бюджетность.

Зручність застосування механічного стедікама для камери

Виробники регулярно замислюються про комфорт покупця, розширюючи можливості кастомізації асортименту:

  • на ділянках, які призначаються для прикріплення камери, наявна гумова майданчик з варіаціями доріжок для регулювання положення;
  • вантажі, які також входять в комплект поставки, додаються або прибираються в залежності від маси відеокамери;
  • в складеному форматі пристрій вийде переносити навіть в сумці або рюкзаку, що підходить для любителів створення креативних проектів далеко від дому і шукачів негроміздкі конструкцій. Аксесуари легковагі, мають у своєму розпорядженні надійністю виконання окремих елементів, оснащені важелями підлаштування під параметри знімального процесу.

простота настройки

Покупець зможе без спеціалізованих навичок налаштувати стабілізатор під власні уподобання. Рухаючи камеру по борозенками, користувач без праці зуміє знайти точку рівноваги, додаткова регуляція буде забезпечена рукояткою і грузиками. Коли гармонійність положення досягнута, навіть операторський стрімкий біг не похитне стабільність процесу, а результат порадує чіткістю картинки.

Механічний стедикам купити можна в інтернет-магазині «Техно Їжак» з гуманної ціною з доставкою по містах України, для жителів Харкова і Києва доставимо кур'єром до дверей. Пропонуємо додаткову гарантію на довільний термін на будь-які товарні позиції, які вибрав клієнт. У стандартну комплектацію поставки входять ручка з гніздом для кріплення штатива, комплекс противаг для установки відеокамери, оснащений декількома отворами для приєднання рукояті. Отвори дозволяють регулювати балансування.

Механічні стабілізатори для камери, забезпечені карданом для плавності і точності руху, нітрохи не поступаються моделям електронного типу за зручністю застосування. Пристрої здатні стабілізувати по горизонталі професійні камери і релевантні для роботи зі смартфонами. Високоякісні матеріали, в яких виконані пристрої, зокрема, полірований хром і алюміній, представлені на сторінці, гарантують зносостійкість і тривале використання. Регулювання прикріплення ручки забезпечує кастомізацію налаштувань і наближеність до побажань користувача. Аксесуари, представлені на сторінці магазину «Техно Їжак», відносяться до доступного цінового сегменту, тому дозволити собі товарні позиції може кожен бажаючий. Поєднання легкості виробів в поєднанні з ударопрочностью алюмінієвого покриття - тандем, який відповідає вимогами сьогоднішнього дня.

Докладніше