Фільтри
Ціна
Тип
Виробник
+ Всі параметри
Розмір
Ємність акумулятору
USB
Thunderbolt 3 (USB-C)
Вага
Сумісність пристрою

Бездротова зарядка

(122 товари)
  • Очистити все
Показувати

Ваш мобільний телефон підтримує функцію бездротової зарядки? Тоді ви повинні знати про всі переваги цієї технології. Це дуже зручно - досить розмістити бездротове зарядний пристрій в потрібному місці, а потім просто покласти на нього свій гаджет. Єдина умова - потрібно підібрати підходящу модель «зарядки по повітрю».

Особливості технології

Перші бездротові зарядні пристрої з'явилися в 2015 році, коли компанія Blackberry представила на загальний огляд свій флагманський телефон, що підтримує нову функцію. У 2017 р нововведення торкнулося і флагманів Apple - смартфонів iPhone X і iPhone 8 - що відразу перетворило його в маст-хев преміальних апаратів.

Загальноприйнятим стандартом бездротового зарядного пристрою для телефону є Qi (потрібно вимовляти «Ци» , з китайського перекладається як «енергія життя, яка живить Всесвіт»). Для прийому / передачі електромагнітного сигналу в телефоні і ЗУ встановлюються індукційні котушки. Потужності їх струму вистачає на 5 сантиметрів, тому пристрої розміщуються безпосередньо на контакти станції, а не поруч з нею.

Бездротові зарядки:

  • безпечні для здоров'я, оскільки використовують стандарт micro-usb (при цьому не потрібно шукати відповідний роз'єм);
  • при достатній потужності здатні одночасно заряджати декілька гаджетів (Айфон, Андроїд, навушники, розумні годинник);
  • працюють навіть при наявності чохла на девайсе;
  • сумісні зі смартфонами, що підтримують стандарт Qi.

Як придбати бездротове зарядний пристрій і не допустити помилки?

Великий асортимент бездротових зарядних пристроїв для телефонів, представлених на віртуальних полицях українських інтернет-магазинів, робить вибір відповідної моделі справою непростою. Звичайно, колір і дизайн підбирається відповідно до власних уподобань користувача. А призначення та місце розташування зарядної станції визначає, який пристрій буде вибрано: похила панель (зручна для повноцінного використання смартфона) або горизонтальна підставка (що дозволяє одночасно заряджати декілька гаджетів).

Але є ще ряд параметрів, які відіграють ключову роль в питанні вибору бездротової зарядки для телефону:

  1. Потужність. Для енергоємних девайсів (з вихідним струмом 2А) потрібно більш потужна зарядка в 10 ... 15 Вт.
  2. Автономність. Чим вона краще, тим менше ймовірність, що пристрій підтримує функцію швидкої підзарядки, тобто буде заряджатися не менше 5 годин.
  3. Розмір. Чим більше зарядна площа, тим більше пристроїв на ній можна розмістити.
  4. Покриття. Краще вибирати неслизькі поверхні, щоб уникнути падіння телефону.

Якого бренду купити бездротову зарядку?

В інтернет-магазині Техно Їжак категорія представлена ​​тільки іменитими і надійними виробниками, тому будь-яка покупка виявиться вдалою. Вибирайте аксесуар відповідно до моделі свого смартфона і власним уподобанням. Якщо виникли сумніви, проконсультуйтеся з менеджерами нашого магазину.

Ціни, зазначені на сайті, актуальні. Доставка здійснюється у всі міста України.

Докладніше