Фільтри

iPad 9.7

(0 товарів)
0 відгуків

У 2018 році, компанія Apple випустила велику кількість оновлень для своїх планшетів і одним з них став - iPad 9.7 дюймів. Нова лінійка гаджетів вийшла досить функціональної, потужною, а найголовніше бюджетної.

Дизайн iPad 9.7

Як і його попередники, цьому девайсу властивий фірмовий стиль планшетів компанії Apple. Однак головною особливістю гаджета, є його портативність. Це досягається за рахунок якісних матеріалів і мінімалістичного дизайну, через це, він має вагу близько 500 г і товщина - 7,5 мм. Також присутні 3 забарвлення:

  • Gold;
  • Silver;
  • Space Gray.

У всіх трьох кольорах, ви можете купити iPad 9.7 на сайті "Техно Їжак".

Швидкий і продуктивний процесор

A10 Fusion - саме цей процесор встановлений в Айпад 9.7 2018. Багато подумають, що даний чіп, не настільки потужний, проте 4 ядра і 64-бітна архітектура, доводять зворотне. Завдяки A10 Fusion, швидкість роботу планшета, вражає уяву, однак і потужності йому не позичати, якщо вам потрібно переглянути відео в 4к будь ласка, робота з високопродуктивними програмами, без проблем і це лише вершина айсберга.

Не варто забувати і про доповнену реальність, яка також підтримується даним процесором.

Дисплей, камера і Apple Pencil

Екран в планшеті 2018 року, типу Retina і діагоналлю в 9.7 дюймів. Даного розміру, буде більш ніж достатньо для перегляду будь-якого графічного контенту. А за рахунок використаних технологій і можливостей, картинка на iPad 9.7 виглядає вкрай соковито і яскраво.

У гаджет були встановлені дві камери, основна і фронтальна. Вони не володіє видатними особливостями і характеристиками, проте є досить хорошим рішенням для створення простих фото і відео.

Одним з важливих доповнень, є підтримка Apple Pencil. Так, це перша лінійка iPad не «Pro", яка підтримує фірмовий стилус від Apple. Завдяки чому, можливості використання девайса значно зростають.

Переваги покупки iPad 9.7 в інтернет-магазині

Саме ця лінійка айпадів, позиціонувалася компанією, як доступний гаджет для школярів або студентів. І так і є, адже гаджет досить швидкий, потужний, а найголовніше портативний, його можливостей достатньо для навчання і не тільки.

Якщо ж вам, зацікавив планшет iPad 9.7 2018 року, то купити його можна в "Техно Їжак" за досить доступними цінами, а також з доставкою по всій Україні.

Докладніше