AirPods Studio – Apple готує реліз нових повнорозмірних навушників

Чутки про те, що Apple готує повнорозмірні навушники власного виробництва з'явився практично відразу ж після релізу AirPods. І це логічно, навіть не дивлячись на те, що бренд Beats належить Apple і сам по собі є прибутковим бізнесом. І ось чому.

По-перше, у компанії є всі ресурси і потенційна аудиторія для нового продукту під власним брендом. А по-друге – AirPods Studio, якщо навушники будуть так називатися, будуть абсолютно новим продуктом, який вирізняється від того, що випуску Beats та її конкуренти.ezh|864х452.psd-1.png

Власне Apple планує, як вона любить, заново перевинайти навушники і створити новий ринок з новим продуктом.

Відомі особливості AirPods Studio

Якщо вірити джерелам, AirPods Studio отримають ряд особливостей, які будуть виділяти навушники. Виділяти не тільки тим, що це продукт Apple, а й новими технологіями.

Для початку гаджет зможе визначати своє положення на тілі користувача. Якщо навушники на голові – почнеться автоматичне відтворення, якщо повісити їх на шию – музика зупиниться. Вірошідно за це будуть відповідати ті ж датчики, що й на AirPods Pro.ezh|864х452.psd-2.png

Але це ще не все. AirPods Studio зможуть ще й визначати напрямок аудіопотоків і самі підлаштовуватися під користувача. Завдяки цьому, більше не потрібно шукати де лівий, а де правий навушник – AirPods Studio самі розберуться і підлаштуються.

Ну і звичайно ж, тут буде режим шумозаглушення і «прозорий режим», як на існуючих Pro навушниках компанії. Але фішкою AirPods Studio стануть розширені настройки регулювання параметрів відтворення. Кажуть, що Apple зможе здивувати навіть найбільших скептиків.

Що ж, подивимося. Найближчий захід, на якому нас можуть познайомити з AirPods Studio, може стати осіння презентація компанія. Але особисто ми розраховуємо побачити новий продукт не раніше 2021 року.

Читати наш блог у Telegram
Товари з огляду
Коментарі
Додати коментар