Як зробити так, щоб з будильником тебе привітав прогноз погоди?

<br>
<p>
Щось давненько у нас не було корисних гайдів. Сподіваємося, що ти вже скучив за ним. Тому що сьогодні ми підготували дуже цікаву функцію в <a href="https://tehnoezh.ua/iphone/">iPhone</a> . Ця корисна опція, яка дозволяє відобразити після будильника вранці прогноз погоди на день.
</p>
<p>
Таким чином ти відразу знатимеш: як одягнутися і брати з собою парасольку на роботу або навчання. Для цього не потрібно завантажувати додаткові програми та виводити віджети. Потрібно всього лише трохи поворожити в настройках і активувати кілька пунктів.
</p>
<br>
<h2> Відображення прогнозу погоди з будильником </h2>
<br>
<br>
<img width="864" alt="EzhNewsSite-700x3681.jpg" src="/upload/medialibrary/bcc/bcc18751e1d39892f91c02d929051033.jpg" height="452" title="Як зробити так, щоб з будильником тебе привітав прогноз погоди? - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
Перед початком потрібно надати сервісу Погода постійний доступ до місця розташування смартфона (в останні оновлення iOS 13 політика конфіденційності Apple змінилася. У цьому випадку потрібно вибрати При використанні). Для цього перейди в <b>«Налаштування» - «Конфіденційність» - «Служби геолокації» - «Погода».</b>
</p>
<p>
Потім перейди в <b>«Налаштування» - «Не турбувати»,</b> там активуй режим і настрій тимчасові рамки свого сну. Після чого включи параметр <b>«Відхід до сну»</b> в тому ж вікні.
</p>
<p>
Ось і все! Тепер після твого пробудження на екрані блокування з'явиться прогноз погоди на найближчий час. А також ти побачиш всю інформацію про пропущені за ніч повідомленнях.
</p> Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар