Apple Arcade. Сьогодні офіційний запуск ігрового сервісу

<br>
<p>
Свою презентацію 10 квітня компанія Apple почала з уявлення сервісу Apple Arcade. Спочатку його представили ще в березні на заході, який назвали «Івент сервіс». У цьому місяці купертіновци нагадали про нього і показали кілька додатків, які будуть доступні по підписці.
</p>
<br>
<h2> Apple Arcade. запуск сьогодні </h2>
<p>
Повноцінний запуск сервісу відбудеться саме сьогодні, 19 вересня 2019. Він отримає окрему вкладку в магазині App Store. Працювати Apple Arcade буде по підписці за 5 доларів на місяць. При цьому, користувачеві надається доступ до колекції ігор одночасно на <a href="https://tehnoezh.ua/iphone/">iPhone</a> , iPad, <a href="https://tehnoezh.ua/mac/">Mac</a> і навіть Apple TV.
</p>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x3681.jpg" src="/upload/medialibrary/e0b/e0b38a7b99bff20c25f67ace4ff6960b.jpg" height="368" title="Сьогодні офіційний запуск ігрового сервісу - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
10 вересня нам показали деякі ексклюзиви. Прикладом, іграшку Frogger in Toy Town від Konami, в якій жаба просувається через перешкоди до мети. А ще платформер Shinseki Into The Depths від Capcom і музичний ранер Sayonara Wild Hearts.
</p>
<p>
Всього передплатники отримають понад 100 ігор в бібліотеці. Перший місяць користування буде абсолютно безкоштовним. Також з'явиться система сімейної підписки в більш ніж 150 країнах світу. І є велика ймовірність, що Apple Arcade стартує сьогодні і в нашому регіоні.
</p> Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар