Які функції Safari потрібно активувати, щоб економити трафік і позбутися від реклами

<br>
<p>
Компанія Apple рідко приховує від своїх користувачів всі можливості і функції своїх пристроїв і сервісів. Найчастіше навіть навпаки - подовгу говорить про них під час презентацій, випускає сторінки з гайдами на офіційному сайті і навіть вбудовує екранне навчання в прошивку.
</p>
<p>
Проте, буває, що купертіновци не оголошують повний спектр можливостей. І коли ми дізнаємося про них, то відразу ж готуємо матеріал, щоб поділитися новими функціями з нашими читачами. Цього разу, ми розповімо про додаткові опціях стандартного браузера Safari.
</p>
<br>
<h2> Секретні настройки браузера Safari </h2>
<p>
Мало хто знає, але у вбудованому браузері для <a href="https://tehnoezh.ua/iphone/">iPhone</a> і <a href="https://tehnoezh.ua/ipad/">iPad</a> можна активувати експериментальні функції. Вони заховані глибше в настройках, щоб їх випадково не включили ті, кому функції можуть перешкодити. Все тому, що вони створені для розробників і власників сайтів. Але в той же час, для користувачів вони теж можуть стати дуже корисними.
</p>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x3681.jpg" src="/upload/medialibrary/03f/03fabc7da4d39cda16e46c17b0fd247b.jpg" height="368" title="Які функції Safari потрібно активувати, щоб економити трафік і позбутися від реклами - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
Для того, щоб прокачати свій браузер і отримати доступ до опцій, перейди в <b>«Налаштування» - Safari - «Доповнення» - Experimental Features.</b> У цьому розділі є більше 20 гнучких параметрів для налаштування браузера. Ми вивчили з і на даний момент рекомендуємо скористатися тільки трьома.
</p>
<br>
<h3> Ad Click Attribution </h3>
<p>
Ця функція знадобиться тим, хто втомився від реклами. Після її активації, рекламні сайти не зможуть вважати будь-яку інформацію з вашого пристрою. Найчастіше такі вікна спливають після випадкового натискання рекламного банера, від яких в наш час важко вберегтися.
</p>
<br>
<h3> Intersection Observer </h3>
<p>
Цей параметр у більшості користувачів активований за замовчуванням. Проте, якщо ти купив свій iPhone з рук, то попередній власник міг відключити опцію.
</p>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x368.jpg" src="/upload/medialibrary/fcc/fcc2101e324fb33de5745b8073392667.jpg" height="368" title="Які функції Safari потрібно активувати, щоб економити трафік і позбутися від реклами - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
Вона визначає порожні місця на сторінці в інтернеті і зайві бічні вставки. Таким чином ти гортаєш тільки головну частину, за рахунок чого сайт швидше прогружаются і використовує менше трафіку.
</p>
<br>
<h3> Blank anchor target implies </h3>
<p>
Чи бувало у тебе, що після випадкового натискання оригінальний сайт підмінявся на рекламний. Вони називаються фішинговими і найчастіше виглядають як величезна яскрава картинка з сумнівним продуктом. Опція під назвою Blank anchor target implies позбавить тебе і від цієї неприємності.
</p>
<p>
Ми вже активували всі ці параметри на своїх пристроях. Вони економлять нам час серфінгу в мережі, зберігають особисті дані і використовують менше трафіку. А останнє особливо важливо при використанні мобільного інтернету. Впевнені, що і тобі сподобаються ці корисні настройки.
</p>
<p>
<b>PS</b> Функції можуть бути вже активовані за умовчанням компанією Apple, але варто перевірити чи це так.
</p> Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар