Як зробити wireless-зарядку практично на будь-якому iPhone і забути про те, що таке дроти

<br>
<p>
Багатьом з нас хочеться отримати від свого смартфона більше корисних функцій. Але часто буває, що після покупки пристрою доводиться задовольнятися тим, що вибрав.
</p>
<p>
Звичайно гаджет можна прокачати оновленням прошивки, новим чохлом або захисним склом. Це несуттєві зміни, які можуть подарувати відчуття новизни. Але це не так цікаво, як поліпшити свій пристрій в технічному плані.
</p>
<p>
Сьогодні ми розповімо про те, як в свій <a href="https://tehnoezh.ua/iphone/">iPhone</a> майже будь-якої моделі додати бездротову зарядку.
</p>
<br>
<h2> Бездротова зарядка в ранніх моделях iPhone </h2>
<p>
Кращим способом прокачати подібним чином свій смартфон - це купити спеціальний чохол. Раніше вони були не дуже зручними. Часто навіть великими і з огидним дизайном.
</p>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x3681.jpg" src="/upload/medialibrary/265/265ad2556d9380e2f39bca0823f207e7.jpg" height="368" title="Як зробити wireless-зарядку практично на будь-якому iPhone і забути про те, що таке дроти - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
Але зараз їх набагато більше на ринку, ніж раніше і підібрати підходящу модель не складе особливих труднощів. Коштують вони не так дорого, але ми рекомендуємо не заощаджувати і купити якісний екземпляр. Працює він просто. Тобі потрібно надіти чохол на телефон і вставити коннектор в роз'єм Lightning.
</p>
<p>
Крім унікального кейса, можна придбати більш бюджетний варіант - приймач Qi-зарядки. Це той же пристрій, тільки не вбудоване в пластик. Хороші моделі є досить тонкими, тому їх можна легко сховати під будь-яким чохлом. І це, мабуть, найбільша перевага такого рішення.
</p>
<br>
<h2> Док-станція для бездротової зарядки </h2>
<p>
Ще одним важливим пристроєм для бездротової зарядки є станція. Вона підключається в розетку і передає енергію на приймач. На ній теж не слід економити, адже док-станція відповідає за якість подачі електрики і швидкість зарядки.
</p>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x3682.jpg" src="/upload/medialibrary/abc/abc8822245a6a6a3bc5cc21812fcb75d.jpg" height="368" title="Як зробити wireless-зарядку практично на будь-якому iPhone і забути про те, що таке дроти - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
Ми підібрали для тебе кілька моделей, якими користуємося самі і які готові порекомендувати. У них всіх є свої особливості, тому серед цих док-станцій ти обов'язково зможеш знайти кращий для себе варіант.
</p>
<p>
Першої б хотіли виділити станцію від виробника якісних і популярних аксесуарів <i>Belkin Boost Up Wireless Charging Pad.</i> Знаменита компанія завжди славилася високою якістю своїх продуктів. Цей не став винятком і порадував відмінним дизайном, великою потужністю передачі енергії і якісними матеріалами.
</p>
<p>
Ще одним високоякісної базою для підзарядки можна назвати <i>iWalk Air Power Wireless Charging Pad.</i> На відміну від всіх інших моделей, у неї є функція швидкої зарядки Quick Charge 3.0, що робить її найпотужнішою в нашому списку.
</p>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x3683.jpg" src="/upload/medialibrary/09b/09b4b8ff757b1cfdc14237e8fb0a2744.jpg" height="368" title="Як зробити wireless-зарядку практично на будь-якому iPhone і забути про те, що таке дроти - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
На третьому місці розмістився бездротове зарядний пристрій <i>COTEetCI 2 in 1 Wireless Fast Charging.</i> Її унікальність в тому, що з док-станції можна заряджати iPhone і <a href="https://tehnoezh.ua/apple-watch/">Apple Watch</a> одночасно. Під смарт-годинник виробник зробив спеціальне поглиблення, в яке зручним чином укладаються Apple Watch.
</p>
<p>
Крім цього ми хотіли б відзначити станцію-тримач в машину <i>Adonit Car Holder and Charge.</i> Якщо ти багато часу проводиш в автомобілі, то немає нічого зручніше подібної зарядки. Смартфон надійно закріпиться і буде заряджатися і це все без стирчать проводів, які створюють мороку водієві.
</p>
<p>
Ну і наостанок ми залишили <i>Satechi Wireless Charging Pad.</i> У ній все та ж потужність, красивий алюмінієвий корпус і функція швидкої зарядки Fast charge. Крім цього, ця модель трохи доступніше всіх інших, як власне і інші пристрої даної компанії. І це при тому, що якістю Satechi нітрохи не поступається.
</p>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x3684.jpg" src="/upload/medialibrary/fef/fefd3b215496e9dbdd8c1538ddaf0352.jpg" height="368" title="Як зробити wireless-зарядку практично на будь-якому iPhone і забути про те, що таке дроти - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
Власне ось і все, чим ми хотіли поділитися. Бездротове зарядний пристрій - це той аксесуар, який сьогодні, на нашу думку, повинен бути в кожному офісі, кафе, ресторані, машині, в кожному будинку і у кожного користувача сучасного смартфона. Адже це так само неймовірно зручно, як і бездротові навушники, якими сьогодні більше нікого не здивуєш.
</p>
<p>
І, незважаючи на те, що далеко не всі готові оновлюватися на нові моделі iPhone, а бездротова зарядка - не самий вагомий аргумент, щоб це зробити - є рішення. І ми про це рішенням із задоволенням розповідаємо.
</p>
<p>
<i>"Немає нічого більш зручного, ніж прийти вранці в офіс або після роботи додому, кинути iPhone і</i> <a href="https://tehnoezh.ua/naushniki-apple-airpods-2-with-wireless-charging-case.html">AirPods</a> <i>на майданчик на столі і забути про те, що вони можуть бути вбраними!"</i> - слова одного з членів команди сім'ї Техно Їжак.
</p>
<br> Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар